Zamknij

Hotel Paradise 3: kim są uczestnicy nowej edycji? Wśród nich uczestniczka "Top Model"

22.02.2021 16:25
Hotel Paradise 3, Klaudia El Dursi
fot. Jan Bielecki/East News

Już 22 lutego zobaczymy pierwszy odcinek "Hotelu Paradise 3", najnowszej odsłony randkowego show. Kim są uczestnicy i uczestniczki programu, którzy powalczą o wygraną i być może zostaną ulubieńcami widzów.

"Hotel Paradise" to jeden z najpopularniejszych obecnie programów randkowych, bardzo często porównywany do konkurencyjnego "Love Island". Produkcja zadebiutowała na antenie TVN7 w lutym 2020 roku i wzbudziła niemałe kontrowersje. Zarzuty o promowanie seksizmu, płytkich związków i wulgarnego zachowania nie zniechęciły jednak widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzili kolejne romanse, dramaty i intrygi w tytułowym rajskim hotelu.

Już dziś, 22 lutego o godzinie 20.30 na antenie TVN7 zobaczymy pierwszy odcinek najnowszej, trzeciej już odsłony "Hotelu Paradise". Tym razem tłem programu będzie bajeczna wyspa Zanzibar, a najnowsza odsłona ma zaskoczyć widzów. Sama prowadząca format Klaudia El Dursi wypowiadała się o uczestnikach i uczestniczkach w samych superlatywach i zapowiadała, że 3. edycja może być najlepszą z do tej pory wyprodukowanych. Mieszkańców hotelu nazwała "perełkami" i zaznaczyła, że są niezwykle pozytywni. A czym prywatnie zajmują się postacie, które do tej pory było dane nam poznać?

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi o uczestnikach nowej edycji. "Same perełki"

Hotel Paradise 3: kim są uczestnicy nowej edycji programu?

Jako pierwszego uczestnika 3. edycji "Hotelu Pardise" zaprezentowano 24-letniego Dawida Susickiego, studenta Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni na kierunku nawigacja. Ambitny kandydat do wygranej pracuje jako trener personalny, w wolnych chwilach miksując muzykę, tańcząc z ogniem i na rurze oraz realizując wiele innych, oryginalnych pasji. Nie ukrywa, że jego wymarzona partnerka to kobieta o urodzie zbliżonej do Klaudii El Dursi. Podkreśla jednak, że jest singlem, bo ceni sobie niezależność. Być może na Zanzibarze odnajdzie swoją bratnią duszę.

Być może wybranką Dawida zostanie jego rówieśniczka, Kornelia Głaszcz. Warszawianka ma być osobą otwartą i spontaniczną. Zawodowo zajmuje się makijażem, charakteryzacją i może pochwalić się współpracą z wieloma polskimi gwiazdami. Jej klientkami były między innymi Natalia Siwiec i Wiktoria Gąsiewska.

Oryginalną urodą wielu panów z pewnością zachwyci 20-letnia Luiza Benzouanowa, w której żyłach płynie krew polska i algierska. Doskonale radzi sobie jako modelka, pracowała między innymi na wybiegach w Mediolanie i Berlinie. Na swoim koncie ma także udział w 7. edycji "Top Model". Jej pasją jest taniec, chętnie także obejrzy dobry film. Zarabia na życie prowadząc butik z ubraniami plus size.

Simon Price rozstał się z ukochaną, by jeszcze "poszaleć". Pracuje jako agent nieruchomości, a po pracy oddaje się swoje pasji do muzyki, w szczególności dubstepu i disco polo. Chciałby zostać milionerem, by kupić dom i założyć fundację wspierającą osoby walczące z rakiem. Kto wie, może duże pieniądze przyniesieni mu udział w "Hotelu Paradise".

Rywalem Simona będzie pochodzący z Włoch Krystian Ferretti, organizator spotkań rządowych. Jak twierdzi, nie interesują go "księżniczki", a sam nie zdobywa kobiety sprośnymi żartami i seksualnymi aluzjami. Jego pasją jest sport, aktywnie uprawia wiele różnorodnych dyscyplin, jest także ambasadorem jednego z największych festiwali muzyki trance.

Kolejną uczestniczką "Hotelu Paradise 3" jest 26-letnia Barbara Pędlowska pochodząca z Gdańska. Uczy się w szkole wizażu i pracuje jako kelnerka, poza obowiązkami niezwykle ważny w jej życiu jest sport. Mimo złamanego w wypadku kręgosłupa udało jej się powrócić do sprawności i może spędzać czas na siłowni oraz strzelnicy. Liczy na związek z mężczyzną, który poświęci jej uwagę, ale będzie otwarty na związek partnerski, w którym każda osoba będzie mogła realizować pasje.

Kolejną osobą związaną z modelingiem jest 24-latek z Opola Marcin Grajoszek. Po 9-letnim związku rozstał się z narzeczoną i ma nadzieję poznać nową wybrankę w "Hotelu Paradise". Z pewnością może urzec uczestniczki wrażliwością, bowiem gra na gitarze i pisze teksty. Podkreśla, że nie przepada za ludźmi infantylnymi i niedojrzałymi.

Być może Marcinem zainteresuje się 20-letnia Bogumiła Brzezińska, studentka wzornictwa, projektowania ubioru i biżuterii. Prowadzi własny butik, a po pracy uprawia wiele dyscyplin sportowych, między innymi pływa i gra w siatkówkę. Jej wymarzony partner to opiekuńczy, dobrze zbudowany brunet. Podkreśla jednak, że nie gustuje w playboyach i szuka stałej relacji, a nie przygód.