Zamknij

Hotel Paradise 3: Widzowie oceniają pierwszy odcinek. Już wiedzą, komu kibicować

23.02.2021 14:19
Hotel Paradise 3
fot. Jan Bielecki/East News

"Hotel Paradise" wrócił na antenę TVN 7. Za nami pierwszy odcinek 3. sezonu popularnego reality show. Poznaliśmy uczestników, którzy zamieszkali w luksusowym hotelu na Zanzibarze. Kto najbardziej spodobał się widzom?

Rozpoczął się 3. sezon programu "Hotel Paradise". Randkowe reality show TVN7 już od kilku edycji wzbudza zachwyty i zainteresowanie widzów. W programie obserwujemy zmagania uczestników, którzy podczas wakacji w egzotycznych klimatach muszą odnaleźć miłość życia. W pierwszym odcinku najnowszej edycji poznaliśmy 9 bohaterów show. W hotelu zawitali Dawid, Kornelia, Luiza, Simon, Krystian, Basia, Marcin, Bogusia i Aleksandra.

Zobacz także: Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi o uczestnikach nowej edycji. "Same perełki"

Widzowie ocenili "Hotel Paradise 3". Najlepsza edycja do tej pory?

Największą sympatią widzów od pierwszego odcinka cieszy się Basia Pędlowska. Uczestniczka ma 26 lat i na co dzień pracuje w jednej z restauracji w Gdańsku jako kelnerka, a w weekendy uczy się w szkole wizażu. Internauci na profilu instagramowym "Hotelu Paradise" chwalą jej naturalną urodę oraz poczucie humoru.

- Fajna, naturalna.

- Basia najładniejsza! Jednak naturalna piękna uroda wygrywa z napompowanymi sztucznymi ustami. A do tego widać, że inteligentna i kulturalna dziewczyna! Trzymam kciuki.

- Basia jest najfajniejsza z dziewczyn na pierwszy rzut oka. Naturalna, taka normalna, nie jakaś atencujszka.

- Najlepsza z dziewczyn. Naturalna i taka... normalna - oceniają widzowie.

Tymczasem spośród fanów sporym zainteresowaniem cieszy się 24-letni Marcin "Groszek" Grajoszek, który z wykształcenia jest dietetykiem. On również został określony przez internautów jako "naturalny" i "wyluzowany". Nie da się ukryć, że zrobił bardzo dobre pierwsze wrażenie.

- Fajny!

- Pierwsze wrażenie super.

- Ma śliczne oczy, wydaje się wyluzowany, zabawny, ale czekam na więcej. Póki co mu kibicuję.

- Najlepszy z panów.

Widzieliście pierwszy odcinek 3. edycji "Hotelu Paradise"?