Zamknij

Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi o uczestnikach nowej edycji. "Same perełki"

19.02.2021 11:05
Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise"
fot. Jan Bielecki/East News

Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotel Paradise 3", szczerze opowiedziała o uczestnikach najnowszej edycji. Jej zdaniem może to być najciekawsza z edycji randkowego show, właśnie ze względu na niezwykle barwnych mieszkańców rajskiego hotelu.

"Hotel Paradise" powraca na ekrany, już 22 lutego o godzinie 20.30 na antenie TVN7 będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek 3. serii randkowego show. Po raz kolejny uczestnicy i uczestniczki zamieszkają w tytułowym rajskim hotelu, by szukać miłości, przygody, a przede wszystkim walczyć o duże pieniądze. Tym razem ekipa przeniosła się z Bali na Zanzibar, niezmiennie jednak w roli gospodyni programu zobaczymy Klaudię El Dursi, modelkę znaną z udziału w "Top Model".

Wielbiciele "Hotelu Paradise" doskonale zdają sobie sprawę, że popularność programu w dużej mierze oparte jest na odpowiednim doborze uczestników. Głośne związki i rozstania, intrygi i kontrowersje to nieodłączny element show. El Dursi jeszcze przed emisją premierowego odcinka zdradziła, kto odpadnie jako pierwszy. Z kolei w rozmowie z serwisem Jastrząb Post w superlatywach wypowiedziała się na temat wszystkich uczestników najnowszej edycji.

ZOBACZ TAKŻE: Pijany kierowca uciekał przed policją. W samochodzie uczestniczka "Hotelu Paradise"

Hotel Paradise 3: Klaudia El Dursi oceniła uczestników nowej edycji

Klaudia El Dursi zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, że 3. edycja "Hotelu Paradise" jest jej ulubioną odsłoną show, głównie dzięki uczestnikom, których określiła mianem "perełek". Ma między nimi panować doskonała atmosfera, wolna od konfliktów.

- Nasi uczestnicy trzeciej edycji są cudowni. Są tak uśmiechnięci, tak pozytywni. Szanują się. To jest dla nas niewątpliwie ważne i istotne. Nie ma niepotrzebnych dram czy toksycznych relacji. Oni wszyscy naprawdę lubią się i szanują (...) Ja to widzę tam same perełki. Oni są naprawdę świetni. Są wyjątkowi. Nie wiem, czy ja mogę mówić takie rzeczy i pozwalać sobie na taką stronniczość, ale dla mnie trzecia edycja to jest zdecydowanie moja ulubiona edycja. Uczestnicy są piękni. Są piękni w obrazku. Są pozytywni. Są naprawdę świetni - zachwyca się prowadząca.

Modelka przyznała także, że doświadczenie wyciągnięte z poprzednich edycji sprawia, że nowi uczestnicy są lepiej przygotowani na wyzwania, jakie stawiają przed nimi producenci.

- Na pewno trochę więcej wiedzą. Mają to szczęście, że nauczeni doświadczeniem pierwszej i drugiej edycji mieli szansę wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jest trochę tak, że oni bardzo często wyprzedzają to, co ja chciałam im zgotować. Mają o tyle prościej - czasami - bo my zawsze zaskakujemy i wymyślimy coś, co ich zaskoczy, ale często tak jest, że mogą domniemać, co ich spotka w najbliższym czasie. To też czas zweryfikuje, czy oni tutaj grają, czy są naturalni - czytamy.

Czekacie na 3. odsłonę "Hotelu Paradise"?