Zamknij

Gwiazda „Big Brothera” straciła piąte dziecko. „Za każdym razem boli, ale tym razem jeszcze bardziej”

02.08.2022 17:51
Aisleyne Horgan Wallace
fot. screen Instagram aisleyne1

Aisleyne Horgan Wallace, gwiazda brytyjskiego „Big Brothera”, podzieliła się tragicznymi informacjami. 43-latka straciła kolejne, piąte dziecko, a jej partner jest załamany.

Aisleyne Horgan Wallace jest brytyjską celebrytką, którą na Instagramie obserwuje prawie 600 tys. osób. W 2006 roku zyskała sławę dzięki udziałowi w programie „Big Brother”. Nadal pozostaje aktywna w mediach, telewizji, chętnie też bywa na różnorakich eventach. Choć nie może narzekać na życie zawodowe, to w prywatnym mierzy się z ogromną tragedią.

Zobacz także: Gwiazda "Big Brothera" podzieliła się tragiczną wiadomością. Jej były partner zabił kobietę

Aisleyne Horgan Wallace straciła dziecko. Gwiazda „Big Brothera” opublikowała post

Gwiazda „Big Brothera” poinformowała, że straciła kolejne dziecko na skutek poronienia. 43-latka obwieściła fanom, że wraz z partnerem „są załamani”, a ona sama „całkowicie rozdarta”.

- W ten weekend straciliśmy nasze dziecko. Jesteśmy załamani. Jestem całkowicie rozdarta. Raz za razem. Kiedy to się skończy? - napisała celebrytka.

Aisleyne Horgan Wallace wcześniej straciła czworo dzieci w wyniku poronienia, a jedno urodziło się martwe. Tym razem doszło do konfliktu serologicznego – lekarze nie byli w stanie pomóc kobiecie.

- Wszyscy wiedzą, że już przez to przechodziłam. Ale nigdy nie byłam tak podekscytowana, szczęśliwa i gotowa na dziecko, jak tym razem. I on też. Za każdym razem boli, ale tym razem jeszcze bardziej. Czy to w porządku? - napisała gwiazda „Big Brothera”.

Celebrytka skupiła się też na ojcu dziecka, które straciła. Zauważyła, że „gdy matka traci dziecko, wszyscy gromadzimy się wokół niej, a czasami ojciec zwyczajnie gubi się w tym chaosie”. Opublikowała też post na Instagramie.

- Może trzymałam cię w moim łonie tylko przez chwilę, ale będę trzymać cię w moim sercu na zawsze – brzmi napis na umieszczonej grafice.

Gwiazda „Big Brothera” w czerwcu udzieliła wywiadu, w którym wyraziła swoje obawy, że nie zostanie matką i nie jest jej to dane. Przyznała, że skupiała się na karierze i było to jej priorytetem, jednak czuje, że jej zegar biologiczny tyka.

gwiazdy, które poroniły
12 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS