Zamknij

Gogglebox: Sandra i Krzysztof odchodzą z programu. "Czasem w życiu zmieniają się priorytety"

11.09.2020 09:54
Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie
fot. Instagram.com/ TTV

Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie, jedna z ulubionych par w "Gogglebox: Przed telewizorem" odchodzi z programu. Para była w show TTV aż przez dziesięć sezonów. Dlaczego postanowili opuścić "Gogglebox"?

Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie gościli w "Gogglebox" aż przez dziesięć sezonów i byli jedną z najbardziej lubianych par w programie. Teraz telewizja TTV przekazała widzom wiadomość od małżeństwa. Sandra i Krzysztof postanowili odejść z show, bo jak stwierdzili, "czasem w życiu zmieniają się priorytety".

"W związku z licznymi zapytaniami chcemy Was poinformować, że nasza droga w programie dobiegła końca. Czasem w życiu zmieniają się priorytety, a że czasu wiecznie mało postanowiliśmy zrezygnować z wielkiej przygody, jaką był udział w tym programie. Bardzo dziękujemy producentom oraz ludziom zaangażowanym w produkcję za możliwość udziału w fajnym projekcie, który będziemy pamiętać do końca życia" - czytamy w mediach społecznościowych stacji TTV.

Gogglebox: Sandra i Krzysztof Zagrodnikowie odchodzą z programu

Dla fanów "Gogglebox" odejście pary jest szokiem, gdyż przyzwyczaili się przez pięć lat do obecności małżeństwa na ekranie oraz ich zabawnych dialogów. Wielbiciele Zagrodników podkreślają, że byli "jedną z najnormalniejszych par" w programie. "Szkoda. Jedyni normalni ludzie. Reszta stałych już gwiazdorzy", Jaka szkoda. Bardzo lubiłam Sandrę i Krzysia. Życzę im wszystkiego najlepszego", "Szkoda. Byli naprawdę fajni i fajnie się ich oglądał. Wszystkiego dobrego dla Nich", "żal i smutno, jesteście najbardziej prawdziwi", "wielka strata dla programu" - podkreślają wielbiciele sympatycznego małżeństwa.

Przypomnijmy, że "Gogglebox" to program, w którym rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane formaty telewizyjne i seriale, takie jak m.in. "Rolnik szuka żony", "Na Wspólnej".

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl