Zamknij

Gabriela Muskała zachwyca się Zbigniewem Zamachowskim. Potwierdziła związek? "Jest ikoną"

14.09.2021 16:26
Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Nie cichną plotki o rzekomym związku Zbigniewa Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą. Nie ucisza ich sama aktorka, która nie kryje zachwytu nad byłym ukochanym Moniki Richardson. Zdradziła, że uważa Zamachowskiego za jednego z najważniejszych aktorów w historii.

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson byli w ostatnim czasie jednymi z najbaczniej obserwowanymi przez media celebrytami. Nie jednak ze względu na zawodowe sukcesy, ale głośne rozstanie. Aktor i dziennikarka pobrali się w 2014 roku i wydawało się, że stworzyli stabilny związek. Jednak w kwietniu 2021 roku w mediach pojawiła się informacja o rozpadzie ich relacji, co niedługo później potwierdziła Richardson. Ich rozstania nie można uznać za pokojowe, pojawiło się wiele nieprzyjemnych słów, dziennikarka zarzucała mężowi między innymi zdradę, a sama siebie nazwała osobą współuzależnioną.

Dziennikarka szybko ułożyła sobie życie z nowym partnerem, biznesmenem Konradem Wojterowskim. W mediach coraz częściej mówi się także o nowej miłości Zbigniewa Zamachowskiego. Po rozstaniu z żoną aktor ma spotykać się z koleżanką z branży Gabrielą Muskałą znaną między innymi z "Wołynia", "Moje córki krowy" czy "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Choć żadne z nich w żaden sposób nie potwierdziło związku, ich relacja dla wielu osób jest oczywista. Plotek z pewnością nie uciszyła sama Muskała, w rozmowie z portalem Jastrząb Post zachwycała się dorobkiem Zamachowskiego.

Zbigniew Zamachowski ikoną polskiego kina? Gabriela Muskała zachwyca się rzekomym partnerem

Podczas premiery spektaklu "Victoria/True Woman Show" w Garnizonie Sztuki, w którym zagrał Zbigniew Zamachowski, Gabriela Muskała udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post. Aktorka nie ukrywała, że 60-latek to dla niej prawdziwy wzór do naśladowania i jeden z najwybitniejszych polskich artystów.

- Jest wspaniałym aktorem. To, co zrobił do tej pory, to jest historia kina. Również on jako aktor jest wspaniałym aktorem. Wszyscy to wiedzą (...) Mogę powiedzieć o Zbyszku jako aktorze. Widziałam wiele jego filmów. Widziałam go u Kieślowskiego, u Kutza, u Wajdy i na scenie. Uważam, że jest wybitnym aktorem. Jest ikoną i historią polskiego filmu i teatru. I to wszystko, co chciałabym powiedzieć na jego temat - rozpływała się Muskała.

Trzeba przyznać, że Zamachowski otrzymał od aktorki przepiękną laurkę. Aktorskiego talentu z pewnością nikt nie może mu odmówić, jednak mogą pojawić się opinie, że zachwyt Gabrieli to coś więcej, niż zawodowe uznanie.