Zamknij

Fani Eurowizji wybrali. Doda reprezentantką Polski. Gwiazda wbija szpilę Kurskiemu

30.07.2022 17:46
Doda
fot. Instagram/@dodaqueen/screen

Doda poinformowała, że będzie reprezentowała Polskę w prestiżowym międzynarodowym konkursie, organizowanym pod szyldem Eurowizji. Wbiła szpilę Jackowi Kurskiemu.

Doda jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Nie można odmówić ani talentu i niebanalnego głosu, ani tez muzycznego sukcesu oraz rzeszy wiernych fanów. Niestety, od dłuższego już czasu wielbiciele gwiazdy nie mogą zobaczyć swojej ulubionej artystki na wydarzeniach, organizowanych przez Telewizję Polską.

Sama Doda mówiła jakiś czas temu, że to dlatego, że ma za nią nie przepadać żona Jacka Kurskiego. Innym powodem, dla którego blond gwiazda może mieć „bana” w TVP, jest jej kontrowersyjny wizerunek. Niezależnie od tego, jaki dokładnie jest powód, jest faktem, że swój niedawny jubileusz 20-lecia na scenie muzycznej Rabczewska świętowała w Polsacie, a nie jak wiele innych polskich gwiazd – podczas festiwalu w Opolu.

Zobacz także: „Sprawa dla reportera” zażenowała widzów. W roli terapeutki leczenia dźwiękiem, słynna influencerka

Fani Eurowizji wybrali. Doda reprezentantką Polski. Gwiazda wbija szpilę Kurskiemu

Kością niezgody niedawno był także udział Rabczewskiej w eliminacjach do Eurowizji. Gwiazda przez lata wzbraniała się od udziału w preselekcjach, ale przed rokiem zaskoczyła fanów wieścią, że zgłosiła do konkursu swoją piosenkę „Fake Love”. Jak się potem okazało i tak nie dostała zaproszenia od TVP, bo miała zgłosić się zbyt późno.

Teraz artystka pochwaliła się, że fani konkursu OGAE Song Contest, organizowanego pod szyldem Eurowizji, wybrali właśnie Dodę i jej utwór do reprezentowania Polski. Jednak największym zaskoczeniem jest to, iż to sami wielbiciele, a nie piosenkarka, zgłosili jej utwór do konkursu. W eliminacjach pokonała m.in. Brodkę, Ralpha Kamińskiego i Darię Zawiałow.

Rabczewska pochwaliła się tą wieścią i jednocześnie wystosowała w stronę Jacka Kurskiego specjalne pozdrowienie.

Z pozdrowieniami dla pana Kurskiego. TVP nie chciało, to fani sami wysłali "Fake Love"! - napisała Rabczewska.

Ciekawe czy Jacek Kurski będzie zachwycony udziałem Dody w OGAE Song Contest tak, jak był z udziału Rafała Brzozowskiego w Eurowizji. Podobno Rabczewska będzie konkurować m.in. z Kylie Minogue.