Zamknij

Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" odmieniona. Wtedy była dziewczynką, teraz jest piękną kobietą [FOTO]

Anna Skalik
16.05.2022 18:01
Emilia Dankwa
fot. Michal WARGIN/East News

Emilia Dankwa stała się znana dzięki roli Zosi w serialu "Rodzinka.pl". Potem na długo zniknęła. Teraz 17-letnia gwiazda pojawiła się w telewizji. Trudno rozpoznać w niej tę małą dziewczynkę z serialu.

Emilia Dankwa dała się poznać szerokiej publiczności dzięki udziałowi w popularnym serialu "Rodzinka.pl", gdzie zagrała małą Zosię, koleżankę Kacpra. Wystąpiła tam u boku Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasz Karolaka, a także Maćka Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Niemal cała młodsza obsada dzięki serialowi zyskała większą rozpoznawalność i utorowała sobie drogę do zaistnienia w polskim show-biznesie. Emilia Dankwa nie wybrała jednak aktorskiej ścieżki.

Zobacz także: Eurowizja 2022: Ida Nowakowska skrytykowana za występ. "Działania szargające wizerunek TVP"

Emilia Dankwa w "Pytaniu na śniadanie". Tak dziś wygląda Zosia z "Rodzinki.pl"

Po zakończeniu "Rodzinki.pl" odtwórczyni roli Zosi, która ma na koncie kilka mniejszych ról filmowych - m.in. w filmie "Być jak Kazimierz Deyna" z 2012 roku - właściwie zniknęła. Młoda aktorka postanowiła zamiast na aktorstwie, skupić się na modelingu. Niekiedy jednak pojawia się także w telewizji. Ostatnio 17-latka gościła w "Pytaniu na śniadanie". Dla kogoś, kto oglądał "Rodzinkę", ale nie śledził losów Dankwy po zakończeniu serialu, niemal zaskoczeniem może być, że modelka, która gościła w programie TVP to właśnie urocza Zosia.

Mimo tego, że młoda gwiazda rzadko pojawia się w telewizji, cieszy się dużą popularnością. Na Instagramie śledzi ją ponad 110 tysięcy osób. Co ciekawe, jak na osobę o takich zasięgach, Dankwa nie zrobiła jeszcze ze swojego profilu konta zasypanego reklamami i innymi postami sponsorowanymi.

Poznalibyście, że to ona?