Zamknij

Elżbieta Jaworowicz ma problemy ze zdrowiem? Niepokojące doniesienia z TVP

08.08.2022 14:08
Elżbieta Jaworowicz
fot. screen TVP VOD Sprawa dla reportera wyd. z dn. 04.08.2022

Elżbieta Jaworowicz ma poważne problemy zdrowotne? Jeden ze współpracowników w rozmowie z portalem plotkarskim wyznał, z czym ma zmagać się dziennikarka. Czy przejdzie na emeryturę?

Elżbieta Jaworowicz od prawie 40 lat prowadzi „Sprawę dla reportera” w TVP. Pierwszy odcinek wyemitowano w 1984 roku. Dziennikarka wyrobiła własną markę i nikt nie wyobraża sobie, aby ktokolwiek dał radę zastąpić ją jako prowadzącą. Niestety, teraz ma odczuwać poważne problemy zdrowotne.

Zobacz także: Sprawa dla reportera: Jaworowicz starła się z Rutkowskim. „Proszę się nie reklamować, proszę oddać pieniądze”

Elżbieta Jaworowicz ma problemy ze zdrowiem?

Elżbieta Jaworowicz kojarzy się widzom nie tylko ze „Sprawą dla reportera”, ale też charakterystyczną pozycją, którą przyjmuje na krześle. Dziennikarka eksponuje nogi w taki sposób, że jedna z nich spoczywa na drugiej – z kolei druga tylko częściowo dotyka podłogi. W emitowanych odcinkach można zauważyć, że prowadząca ani drgnie.

Taka pozycja może nie tylko źle wpływać na kondycję nóg, ale również kręgosłupa, w szczególności odcinka lędźwiowego. Współpracownik Elżbiety Jaworowicz w rozmowie z „Plotkiem” przekazał, że dziennikarka musiała udać się na rehabilitację.

- Elżbieta Jaworowicz musiała niedawno poddać się rehabilitacji. Z powodu siedzenia przez wiele godzin w charakterystycznej pozie miała pewne problemy ortopedyczne. Ale masaże i fizjoterapia pomogły. Trzeba wiedzieć, że nagrania do jej programu trwają bardzo długo. Nagrywane są trzy odcinki za jednym razem i trwa to nieraz cały dzień – relacjonował informator w rozmowie z „Plotkiem”.

Według jego doniesień dziennikarka chce jak najlepiej wykonywać swoją pracę. Nie daje po sobie poznać bólu, a najważniejsze mają być dla niej problemy gości zaproszonych do studia.

- Siedzenie tyle godzin w studiu telewizyjnym w jednej pozycji dla każdego byłoby męczące, ale pani Elżbieta daje radę. Każdemu bohaterowi poświęca dużo czasu, uwagi, jest bardzo empatyczna. Nie daje po sobie poznać, czy ja coś boli. Pełen profesjonalizm – mówił informator.

Elżbieta Jaworowicz w jednym z wywiadów powiedziała, że nie wie, kiedy przejdzie na emeryturę. Według niej może się to stać dopiero kiedy poczuje, że nie jest już potrzebna widzom.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Polskie gwiazdy
10 Zobacz galerię
fot. East NEWS