Zamknij

Elon Musk i Grimes rozstali się! Miliarder sam ogłosił rozstanie

24.09.2021 19:33
Elon Musk
fot. Andres Otero / WENN.com/agefotostock/East News

Elon Musk i Grimes rozstali się! Miliarder sam ogłosił rozstanie i wyjawił, co było powodem zakończenia związku.

Elon Musk jest jednym z najbardziej znanych na świecie miliarderów, znanym z futurystycznych pomysłów i nietypowych wizji, dotyczących techniki i nie tylko. Amerykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel PayPal, Tesli czy Space X od 2018 roku związany był z artystką o pseudonimie Grimes, która w maju 2020 roku urodziła ich syna. Właśnie zagraniczne media doniosły, że Elon Musk i Grimes rozstali się. O zakończeniu związku miliarder poinformował sam. Wyjaśnił także, jakie są powody rozstania.

Przypomnijmy, że o Grimes kilka dni temu zrobiło się bardzo głośno za sprawą jej wyznania o tym, iż jej syn nie zwraca się do niej "mamo", a ona nie uznaje określenia "matka".

Zobacz także: Tomasz O. przerwał milczenie w sprawie afery podatkowej. Grozi mu osiem lat więzienia

Elon Musk i Grimes rozstali się. Co jest powodem zakończenia związku?

Choć stwierdzenie Elona Muska sformułowane jest dość lakonicznie i nieco tajemniczo, to jednak zagraniczne media donoszą, że to już koniec związku miliardera i artystki, słynącej z kontrowersyjnych strojów. Jak donosi PageSix, któremu Musk udzielił krótkiego wywiadu, miliarder i kanadyjska piosenkarka są w "pół-separacji", ale dla dobra ich synka mimo wszystko pozostają w dobrych relacjach.

"Jesteśmy w częściowej separacji, ale wciąż się kochamy. Często się widujemy i mamy świetne stosunki" - powiedział PageSix i dodał, co było powodem ich decyzji. Jak się okazuje, powodem rozstania były plany zawodowe i ciągłe "rozjazdy", przez które nie spędzali ze sobą czasu.

"Moja praca w SpaceX i Tesli przeważnie wymaga tego, abym przebywał w Teksasie lub gdzieś za granicą, ona pracuje zaś głównie w LA" - wyjaśnił miliarder.