Zamknij

Edyta Pazura zatrudniła uchodźców z Ukrainy. "Musimy działać i budować naszą gospodarkę"

Sylwia Wamej
08.03.2022 12:06
Edyta Pazura
fot. Instgram.com/ Edyta Pazura

Edyta Pazura pomogła uchodźcom. Żona Cezarego Pazury zatrudniła do swojej firmy dwie osoby z Ukrainy. Zwróciła też uwagę na to, aby nie licytować się na to, kto zrobi więcej dla dotkniętego wojną kraju.

Gwiazdy pomagają mieszkańcom dotkniętej wojną Ukrainy, jak tylko mogą. Niektórzy dają dach nad głową, inni pracę. Edyta Pazura zdecydowała się zatrudnić do swojej firmy dwie osoby z Ukrainy. Żona Cezarego Pazury na co dzień prowadzi markę biżuteryjną. Ostatnio do swojego zespołu potrzebowała nowych pracowników i postanowiła dać szansę uchodźcom z Ukrainy.

Zobacz też: Wojna w Ukrainie - najnowsze informacje [RELACJA NA ŻYWO]

Edyta Pazura zatrudniła uchodźców z Ukrainy. "Musimy działać"

"Musimy działać i budować naszą gospodarkę. Ja przyjmuję trzy osoby w firmie - w tym dwie z Ukrainy" - napisała Edyta Pazura w instagramowym wpisie.

Ukochana aktora pisała, że odkąd wybuchła wojna, notorycznie sprawdzała nowe doniesienia w sprawie Ukrainy, mimo że paraliżował ją strach. Teraz postanowiła trochę odpuścić.

"Czy to coś da, że teraz przestanę pracować, będę się użalać i z niepokojem wyczekiwać co przyniesie jutro? Wręcz odwrotnie. Będę musiała zamknąć biznes i zwolnić ludzi. Dobry ratownik to żywy ratownik. Ja dzisiaj wyłączyłam TV i spędziłam dzień z książką, dziećmi i fizyką siódmoklasistki" - podkreśliła.

Pazura zwraca uwagę na to, aby dla Ukrainy każdy robił tyle, ile może, lecz nie licytował się, kto pomoże bardziej.

"Pamiętajcie, że każdy robi tyle ile może, a po kilku dniach zauważyłam, że ludzie zaczynają już licytować i rozliczać się z tego co zrobili dla innych. Czy naprawdę o to w tym chodzi? Nie, a mało tego gdy teraz będziemy skakać sobie do oczu, to wpadniemy w ślepy zaułek. Złość rodzi złość. Nienawiść rodzi nienawiść…" - wyjaśniła żona Pazury.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official