Zamknij

Edyta Pazura startuje ze swoją marką odzieżową "Sky and Soul"

21.12.2020 09:11
Edyta Pazura
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Pazura spełnia się prywatnie i zawodowo. Teraz do swojego sukcesu postanowiła jeszcze dorzucić kolejną cegiełkę: własną markę odzieżową. Brand "Sky and Soul" rusza już niebawem.

Edyta Pazura zaistniała w mediach i show-biznesie jako partnerka, a potem żona Cezarego Pazury. Było to w 2009 roku i od tamtej pory wiele się w jej życiu zmieniło. Poza tym, że razem z mężem doczekała się trójki dzieci, to oprócz tego udowodniła, że nie chce budować swojej kariery na nazwisku męża, a zamiast tego ma własne plany i aspiracje.

Od kilku lat z powodzeniem prowadzi bloga "Just Keep Living", jest także menedżerką swojego męża. Teraz zapragnęła czegoś nowego. Będzie to marka odzieżowa o nazwie "Sky and Soul".

Zobacz także: Cezary Pazura i Edyta Pazura zapraszają fanów na obiad do domu. Para ma jeden warunek

Edyta Pazura otwiera nowy biznes

O swoich planach Edyta Pazura informowała już jakiś czas temu, choć nie było wtedy wiadomo, co tak naprawdę zapowiada. Na jej koncie instagramowym pojawił się post z wymownym hashtagiem: #commingsoon. Po raz pierwszy pojawiła się też nazwa "Sky and Soul". Wtedy też pod tą właśnie nazwą zaistniał profil w social mediach, na którym było to samo zdjęcie, co na profilu Edyty.

Stopniowo dodawane były kolejne zdjęcia - Edyty w dresie, a potem także młodszej córki Pazurów z informacją, że będzie także coś dla dzieci. "Ciocia Edytka", jak o sobie mówi Edyta, nie zdradza jeszcze dokładnie szczegółów, dlatego domyślamy się, że chodzi o markę odzieży. Wiadomo natomiast, że projekt ruszyć ma już w lutym, o czym poinformował Cezary Pazura. Na jego  pojawił się post, w którym aktor zapowiada nowe dzieło Edyty.

"Trzymam kciuki Słońce. Na pewno Ci się uda! Wiem, ile serca w to włożyłaś. Sukces wieńczy dzieło - pamiętaj! W lutym - start! #ideafix #startup #newproject #trzymamkciuki" - pisze Cezary Pazura.

"Pana żona mnie od dłuższego czasu zaskakuje. To nie tylko bardzo ciepła osoba, ale moim zdaniem świetnie łączy swoje pasje z życiem" - głosi jeden z komentarzy. Czekamy na więcej szczegółów przedsięwzięcia.

RadioZET.pl/AS