Zamknij

Edyta Pazura przeszła metamorfozę. Ten kolor to hit jesieni

14.09.2020 11:03
Edyta i Cezary Pazurowie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Pazura od dawna preferowała jasne odcienie blondu. Teraz żona Cezarego Pazury zdecydowała się na jesienną metamorfozę. Kolor, który wybrała, to hit sezonu. Nie poznał jej nawet mąż.

Edyta Pazura ze względu na swoją karnację bardzo dobrze wyglądała w jasnych odcieniach blondu, które wybierała od dłuższego czasu. Teraz chyba zapragnęła odmiany i zdecydowała się na inny kolor. To bardzo modny odcień koniakowy. Metamorfozą od razu zachwycił się Cezary Pazura i na Instagramie zaprezentował żonę w nowej odsłonie.

Edyta Pazura zmieniła kolor włosów

Cezary Pazura pokazał zdjęcie z żoną i przyznał, że ona sam na początku był zaskoczony zmianą koloru włosów.

Cezary Pazura wyśmiewa nadmorski polski szyk

"A cóż to za Piękna Pani? Patrzę, a to Żona. W dodatku moja! Dobrze, że z kolorem włosów nie zmienia się charakter. Albo coś przegapiłem" - napisał.

Internauci zauważają, że Edyta w nowym odcieniu wygląda lepiej niż w blondzie. Zdaniem niektórych, kolor odjął jej lat.

"Dużo korzystniej niż w blond", "Wyglądasz jak nastolatka!" - piszą. Ktoś zauważa, że dla kobiety zmiana koloru włosów zawsze oznacza coś więcej:

"Ponoć jak kobieta zmienia kolor włosów, to zaczyna się dla niej nowa epoka" - głosi sugestywny komentarz. Na to Cezary Pazura zauważa, że Edyta już znalazła swojego "Sida". I rzeczywiście - wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych.

RadiozET.pl/AS