Zamknij

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Byłam Britney Spears, zanim stała się popularna"

04.12.2021 16:22
Edyta Pazura
fot. Viphoto/ East News

Edyta Pazura podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem z dzieciństwa. Urocza fotografia podbiła serca internautów. Zdjęcie skomentował też ukochany mąż-Cezary Pazura.

Edyta Pazura chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami migawkami z rodzinnego życia. Na jej Instagramie nie brakuje kadrów z udziałem najbliższych: męża Cezarego Pazury i trójki pociech. Tym razem sama zainteresowana pokazała zdjęcie, na którym była dzieckiem.

Zobacz też: Edyta Pazura opowiedziała o walce z chorobą. Pokazała bardzo szczere zdjęcie [FOTO]

Edyta Pazura pokazała zdjęcie z dzieciństwa: "Byłam Britney Spears, zanim stała się popularna"

"Byłam Britney Spears, zanim Britney stała się popularna. Czerwona  kokarda musiała być" - napisała Edyta, nawiązując do fryzury Britney, czyli słynnych kucyków. Zdjęcie z dzieciństwa wywołało mnóstwo pozytywnych emocji u fanów Edyty. Fotografię skomentował też Cezary Pazura. "Czemu zrezygnowałaś z kokardek"? - zapytał. "Bo twierdzisz, że oszczędzamy" - odpowiedziała Edyta.

Edyta Pazura i Cezary Pazura pobrali się 1 maja 2009 roku. Zakochani doczekali się trójki dzieci:Ameli, Antoniego oraz Rity. Między Edytą i Cezarym jest aż 26 lat różnicy, jednak duża różnica wieku nie stanowi dla nich żadnej przeszkody.