Zamknij

Edyta Pazura pokazała zdjęcie 33-letniej córki męża. Świetnie dogaduje się z jej dziećmi [FOTO]

05.07.2021 10:35
Edyta Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Edyta Pazura jest mamą trójki dzieci. Żona Cezarego Pazury ma też świetny kontakt z 33-letnią córką męża - Anastazją z poprzedniego związku. Edyta pokazała na Instagramie, jak Anastazja spędza czas z jej córką - Amelią. Widać, że obie świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Edyta Pazura chętnie pokazuje swoim obserwatorom migawki ze swojego życia. Na jej profilu nie brakuje też zdjęć dzieci. Ostatnio Edyta pokazała uroczą fotografię najstarszej latorośli męża - 33-letniej Anastazji. Córka aktora poszła w jego ślady i również związała swoje życie zawodowe z aktorstwem. Jak się okazuje, 33-latka ma świetny kontakt z przyrodnim rodzeństwem.

Zobacz też: Edyta Pazura opowiedziała o walce z chorobą. Pokazała bardzo szczere zdjęcie [FOTO]

Edyta Pazura pokazała zdjęcie 33-letniej córki męża. Świetnie dogaduje się z jej dziećmi [FOTO]

Edyta Pazura pokazała, jak Anastazja spędza czas z jej córką - Amelią. "Siostry"- podpisała zdjęcie. Mimo że Anastazję i Amelię dzieli ponad 20 lat różnicy, świetnie się ze sobą dogadują.

Fani Edyty natychmiast zwrócili na to uwagę w komentarzach. "Super, pięknie, że mają wspaniały kontakt. To nie zawsze jest takie oczywiste", "super, że siostry mają taki kontakt", "Amelka podrosła i sobie rozmawiają z Nastką jak przyjaciółki","super dziewczyny" - komentowali fani.

Edyta Pazura i Cezary Pazura świętowali niedawno 12. rocznicę ślubu. Para doczekała się trójki dzieci: 11-letniej Amelii, młodszego o 3 lata Antoniego i 2-letniej Rity.

Cezary Pazura zanim poznał Edytę, był dwukrotnie żonaty. 33-letnia Anastazja jest owocem miłości aktora i jego pierwszej żony - Żanety. Drugą żoną aktora była Weronika Marczuk.