Zamknij

Edyta Pazura o wczesnym macierzyństwie. Zdradziła, co podaruje Amelii na 18. urodziny

15.07.2021 14:44
Edyta Pazura
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Edyta Pazura i Cezary Pazura doczekali się trójki dzieci: Najstarsza córka Amelia - skończyła dwanaście lat. Edyta po raz pierwszy została mamą, mając 21. lat. Na instagramie opowiedziała o wczesnym macierzyństwie. Pokazała też najstarszą latorośl.

Edyta Pazura po raz pierwszy została mamą, mając zaledwie 21 lat. Ukochana Cezarego Pazury studiowała wtedy "zarządzanie i doradztwo gospodarcze" i musiała godzić macierzyństwo z nauką. Na Instagramie Edyta zaprezentowała zdjęcie z najstarszą latoroślą, 12-letnią Amelią i podzieliła się refleksją na temat wczesnego macierzyństwa. 33-letnia Edyta zdradziła też, co planuje podarować na 18. urodziny swojej córce.

Edyta Pazura o wczesnym macierzyństwie. Zdradziła, co podaruje Amelii na 18. urodziny

"Czy wczesne macierzyństwo jest trudne? Tak, jak każde inne, szczególnie jak się studiuje 300 km dalej z dzieckiem pod pachą. Dałyśmy jednak radę" - napisała dumna mama i dodała: 

"Amelia jest już nastolatką, a na jej 18-stkę obiecałyśmy sobie podróż camperem po Skandynawii" - napisała.

Edyta Pazura i Cezary Pazura doczekali się trójki dzieci: Amelii, Antoniego i Rity, która przyszła na świat w 2018 roku. Cezary Pazura jest również tatą 33-letniej córki - Anastazji z pierwszego małżeństwa z żoną Żanetą.