Zamknij

Edyta Pazura bez makijażu. "Makijaż jest passe" [FOTO]

10.03.2021 16:04
Edyta Pazura
fot. Tricolors/ East News

Edyta Pazura na Instagramie bardzo chętnie pokazują swoją codzienność. Tym razem żona Cezarego Pazury zaprezentowała się w wersji saute, bez grama makijażu. Jak zareagowali jej fani?

Edyta Pazura na co dzień wychowuje trójkę dzieci. Zabiegana mama chętnie pokazuje się swoim fankom na Instagramie w naturalnej wersji. Tym razem Edyta zaprezentowała się bez grama makijażu, prowadząc auto. "Makijaż jest passe" (przynajmniej tak to sobie tłumaczę) - napisała Pazura.

Zobacz też: Edyta Pazura też ma swoją markę odzieżową. Ceny dresów powalają

 Edyta Pazura bez makijażu. "Makijaż jest passe" [FOTO]

Internauci byli zachwyceni naturalnością żony Cezarego Pazury. "Ty i bez makijażu wyglądasz świetnie", "pięknie bez makijażu", "piękna, naturalna", "wyglądasz cudownie i widzę, że też tak się czujesz", "kiedy oczy są roześmiane, żaden makijaż nie jest potrzebny" - pisali.

Edyta Pazura podobnie jak wiele innych polskich gwiazd promuje trend na naturalność i nie ma problemu z tym, aby pokazać "nagą" twarz publicznie. Naturalny make-up bądź jego brak widoczny jest m.in. na Instagramie Margaret, Joanny Koroniewskiej, Magdy Mołek oraz Alicji Bachledy-Curuś.