Zamknij

"Dzień dobry TVN" znika z ramówki z końcem czerwca. Stacja przygotowała coś w zamian

13.05.2022 17:11
Dzień Dobry TVN
fot. Facebook:@dziendobrytvn

"Dzień dobry TVN" jak co roku zostaje wstrzymane na letnie miesiące. Widzowie obejrzą ostatnie regularne wydanie pod koniec czerwca, potem śniadaniówka znika z anteny. Co obejrzymy zamiast "Dzień dobry TVN" w wakacje?

"Dzień dobry TVN" to obok "Pytania na śniadanie" jednej z najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Codzienne wydania prowadzone przez duety lubianych prezenterów oglądają miliony widzów. Wkrótce jednak wielbicieli porannego pasma TVN czeka zmiana związana z wakacyjną ramówką. Z końcem czerwca "Dzień dobry TVN" znika z anteny, a w zamian pojawią się weekendowe wydania zatytułowane "Dzień dobry Wakacje". 

"Dzień dobry TVN" robi wakacyjną przerwę 

Zamiast codziennych wydań śniadaniówki zobaczymy "Dzień dobry Wakacje", poświęcone w szczególności tematom związanym z latem i wypoczynkiem.

Jak podaje "Presserwis", regularne wydania DDTVN będzie można oglądać jeszcze do końca czerwca. Później śniadaniówka będzie funkcjonowała pod zmienioną nazwą, i będzie nadawana tylko w soboty i niedziele. Zmienią się również godziny emisji. Wydania "Dzień dobry Wakacje" będą zaczynały się o 9:00, a nie jak standardowo o 8:00.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku widzowie ostro skrytykowali letnią przerwę w "Dzień dobry TVN" i przypominali, że konkurencja, mimo wakacji, nie wstrzymała codziennych wydań "Pytania na śniadania". Stacja TVN ugięła się po protestach i przez cały sierpień "Dzień dobry Wakacje" pojawiały się również w dni powszednie.