Zamknij

"Dzień dobry TVN" znika z ramówki. Widzowie oburzeni: "Konkurencja nie ma wakacji"

22.06.2021 12:09
Dzień dobry TVN
fot. VIPHOTO/East News

"Dzień dobry TVN" znika z anteny stacji. Nadawanie programu jak co roku zostaje wstrzymane na letnie miesiące - zamiast tego w weekendy pojawiać się będzie format "Dzień dobry Wakacje". Widzowie nie kryją jednak rozczarowania i wytykają, że konkurencyjny program śniadaniowy nie wprowadza podobnych zmian.

"Dzień dobry TVN" znika z anteny. Program jak co roku z nadejściem wakacji rezygnuje z codziennego nadawania - zamiast tego w weekendy widzowie będą mogli zobaczyć specjalne wydanie "Dzień dobry Wakacje", które będzie poświęcone w szczególności tematom związanym z letnimi miesiącami. Choć niektórzy widzowie zdążyli przyzwyczaić się do zmian, inni zareagowali na wiadomość z niezadowoleniem.

- Wyjątkowo nie przywitamy was o godz. 8:00 - zaczynamy "Dzień dobry Wakacje". Ale nie martwcie się, ze zdwojoną energią powitamy was w ten weekend o godz. 9:00, bądźcie z nami, bo będzie się działo - ogłoszono na profilu programu w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Wpadka w "Dzień Dobry TVN". Widzowie nie wierzyli w to, co słyszą [WIDEO]

"Dzień dobry TVN" znika na wakacje. Widzowie nie kryją niezadowolenia

Widzowie, którzy włączyli telewizory z rana w oczekiwaniu na ulubiony program śniadaniowy, zobaczyli "Kuchenne Rewolucje" z Magdą Gessler. Internauci w komentarzach na profilu DDTVN nie kryją rozczarowania taką zmianą. Niektórzy zwrócili uwagę, że "Pytanie na śniadanie" nie wprowadza takich zmian.

- Nie będzie już dzień dobry TVN on poniedziałku do piątku? I jak tu dobrze zacząć dzień pracy?

- Słabo. A konkurencja nie ma wakacji.

- Jestem załamana, zawsze wstaję godzinę wcześniej na DDTVN, dzisiaj schodzę na dół, robię kawę, siadam, pilot i... pięknie mi się zaczął tydzień... Nie ma mojego ulubionego DDTVN. A w weekendy śpię dłużej.

- No ja nie rozumiem. Latem jest "Pytanie na śniadanie", a wy nas tak zostawiacie? Proszę się zastanowić na przyszłe wakacje - czytamy w komentarzach.

Myślicie, że stacja weźmie pod uwagę reakcje widzów?