Zamknij

Dzień dobry TVN: nietypowa sytuacja w programie. Chajzer przerwał rozmowę [FOTO]

17.08.2022 15:53
Margaret i Filip Chajzer w "Dzień dobry TVN"
fot. TVN Player/screen

W "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer rozmawiał z Margaret. Artystka zaskoczyła prezentera śniadaniówki odważnym wyznaniem na temat swojego najnowszego tatuażu.

W Operze Leśnej trwa Top of the Top Sopot Festival 2022. Na imprezę TVN zjechała plejada polskich artystów, którzy za kulisami udzielają wywiadów m.in. dla "Dzień dobry TVN", które zorganizowało plenerowe studio przy sopockiej plaży.

W kolejny dzień koncertów na kanapie u Filipa Chajzera gościła Margaret. Wokalistka pojawiła się w studiu, żeby zachęcić widzów do oglądania koncertu "iDance in Opera Leśna", którego będzie jedną z gwiazd. Poza nią 17 sierpnia na sopockiej scenie pojawią się m.in. Ralph Kaminski, Agnieszka Chylińska, Ewa Farna, Natalia Nykiel, Kombi, Cleo, Nocny Kochanek Blue Cafe czy Storo.

Dzień dobry TVN: Filipa Chajzer musiał przerwać rozmowę

W czasie wywiadu w DDTVN doszło do niezręcznej sytuacji. Filip Chajzer zwrócił uwagę na nowy tatuaż Margaret - napis usytuowany na spodniej części ręki. Artystka, niewiele myśląc, wypaliła do kamery: To napis "Wredne C*punie". 

To taki mój nowy kolektyw, który tworzę. On jest na scenie i poza sceną również. To dziewczyny, które robią fajne rzeczy, które się dobrze bawią i się wspierają - wyjaśniła. 

Chajzer kontynuował rozmowę, udając, że nic niecenzuralnego nie padło, ale Margaret ponownie wypowiedziała nazwę swojego kolektywu. Chajzer chwycił za słuchawkę w uchu i przekazał żartobliwie swojej rozmówczyni, "że to dalej telewizja poranna".

Prowadzący na moment zmienił temat i zaczął pytać plażowiczów, czy mają już bilety na dzisiejszy koncert. Po powrocie do dyskusji Margaret jeszcze raz wspomniała o swoim kolektywie, a Filip Chajzer oddał głos studiu w Warszawie. 

Powtórzone parę razy jest lepiej zapamiętane oczywiście - zażartował Andrzej Sołtysik.