Zamknij

Dzień Dobry TVN: Wellman i Prokop przebrani za bałwany. "Flip i Flap polskiego ekranu" [FOTO]

16.01.2022 15:04
Dorota Wellman i Marcin Prokop
fot. screen: YouTube

Marcin Prokop i Dorota Wellman zadziwili widzów "Dzień Dobry TVN" i pokazali na ekranie przebrani za bałwany. Internauci nie kryli rozbawienia i żartowali z prowadzących i ich niecodziennych strojów. 

"Dzień Dobry TVN" to jeden z dwóch najpopularniejszych programów śniadaniowych, które towarzyszą wielu Polakom przy śniadaniu, przygotowaniu do pracy czy weekendowym relaksie. Format TVN rywalizuje z "Pytaniem na śniadanie" emitowanym przez Telewizję Polską. Oba formaty opierają się na podobnym założeniu, nie brakuje w nich reportaży, występów muzycznych, rozmów z zaproszonymi gośćmi czy kącika kulinarnego. W oby także niezwykle ważną rolę odgrywają charyzmatyczni prowadzący, którzy wzbudzają sympatię widzów, a dla wielu z nich są wręcz główną atrakcją programu. W przypadku "Dzień Dobry TVN" jednymi z najbardziej lubianych są Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Dziennikarze tworzą na ekranie niezwykłą mieszankę. Oboje imponują nie tylko dziennikarskim talentem i swobodą, ale także poczuciem humoru. Celne riposty, żarty i wzajemne uszczypliwości pozwoliły im zaskarbić sobie sympatię wielu widzów. Fani duetu nie kryli zaniepokojenia, gdy Prokop wystąpił w towarzystwie Małgorzaty Ohme. Dziennikarz uspokoił jednak wielbicieli i zapowiedział, że Wellman zniknęła z programu tylko na chwilę.

- Niestety, żadna z sensacyjnych teorii na temat dzisiejszego zniknięcia cioteczki Wellman nie jest prawdziwa. Nie zepsuł się jej budzik, nie została porwana przez kosmitów, ani zwolniona przez Edytę Herbuś. życie jest dużo bardziej zwyczajne - zdradził.

O tym, jakim poczuciem humoru i dystansem do siebie obdarzeni są Marcin i Dorota, doskonale świadczy nowe zdjęcie z planu "Dzień Dobry TVN", na którym pozują przebrani za bałwany.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Dzień Dobry TVN: Dorota Wellman i Marcin Prokop zaszokowali fanów. Dziennikarze przebrali się za bałwany

Na profilu Marcina Prokopa na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy oglądać go w towarzystwie Doroty Wellman na planie "Dzień Dobry TVN". Oboje pozują na mim przebrani za bałwanki.

- Kiedy śnieg wejdzie za mocno - skomentował fotografię dziennikarz.

Internauci nie kryli rozbawienia i zasypali Prokopa komentarzami, w których komplementowali ich poczucie humoru. Nie obyło się bez żartów dotyczących zabawnych kostiumów gwiazd TVN. 

- Dorota Wellman wymiata na tym zdjęciu. Taki słodki z niej Olafek, który roztapia nasze serca.

- Taki Flip i Flap polskiego ekranu.

- Jak widzę, że dziś wy jesteście prowadzącymi, to podgłośniam telewizor. Pozdrawiam Moich Ulubionych prowadzących.

- Zawsze powtarzam, że tylko inteligentni ludzie nie boją się realizować głupkowatych pomysłów - czytamy.

Z pewnością to nie ostatni raz, kiedy duet prowadzących "Dzień Dobry TVN" zaskoczy widzów.