Zamknij

Duża Ania z „Warsaw Shore” adoptowała dziecko z Afryki. Pokazała zdjęcia

Judyta Wanicka
24.10.2019 10:49
Duża Ania z Warsaw Shore
fot. Instagram:@annarysnik

Anna Ryśnik, znana jako Duża Ania z „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, adoptowała dziecko z Afryki. Była gwiazda reality show opiekuje się na odległość dziewczynką o imieniu Ester. Duża Ania pochwaliła się zdjęciami córki na Instagramie.

Anna Ryśnik, czyli Duża Ania, zdobyła popularność dzięki udziałowi reality show MTV „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Jej koleżankami od imprez były m.in. Ewelina Kubiak, Eliza Wesołowska i Anna Aleksandrzak „Mała Ania”. Żeby odróżnić ją od tej ostatniej, uczestnicy nazwali ją „Dużą”. Po odejściu z programu imprezowa celebrytka przeszła wyraźną metamorfozę i stała się gwiazdą Instagrama. Z czasem postanowiła się ustatkować. Jedną z dojrzalszych decyzji, jakie podjęła w swoim nowym życiu, była adopcja dziecka. Duża Ania pochwaliła się fanom, że została mamą dziewczynki z Afryki.

Duża Ania z „Warsaw Shore” adoptowała dziewczynkę z Afryki

Anna Ryśnik zdecydowała się na adopcję dziecka z Afryki. Na oficjalnym profilu wyjaśniła, że jest to opieka na odległość. Jej przybrana córka ma na imię Ester i pochodzi z biednego afrykańskiego kraju. Mimo że Mała Ania nie ma bezpośredniego kontaktu z dziewczynką, bardzo poważnie podchodzi do roli mamy i nazywa dziewczynkę swoją „córeczką” oraz „małą gwiazdką”.

Zostałam mamą. To niewyobrażalne szczęście wiedzieć, że mały człowieczek tyle zmieni w twoim życiu – czytamy w jej wpisie.

Ciągle otrzymywałam wiadomości o tym, że nic nie dzieje się bez przyczyny i że pora na nowy etap. Moja córeczka, stanęła na mojej drodze w najtrudniejszym dla mnie dotychczas dniu – napisała celebrytka, która niedawno rozstała się z partnerem. Byłam totalnie rozsypana rozbita i dostałam informacje ze dziecko z sierocińca potrzebuje adopcji na odległość. Wiem, wiem, już zapewne pomyśleliście, że jestem w ciąży! Nie jestem, ale czuje się właściwie jak pełnoprawna mama mojej Gwiazdki - ESTER – wyznała Duża Ania. 

Duża Ania wyznała, że pomysł przygarnięcia afrykańskiego dziecka zrodził się spontanicznie. Wyjaśniał też, na czym polega adopcja na odległość.

Przypadkiem odezwała się do mnie kobieta z fundacji Pegasus w której jestem wolontariuszka i poprosiła o puszczenie w eter informacji, że nadal ponad 30 dzieci czeka na lepsze życie. Nie zastanawiając się długo powiedziałam, że również bardzo chciałabym zostać mamą – wyznała. 

Adopcja face to face to jedyna taka adopcja, dzięki której poznajesz swoje dziecko rozmawiając z nim na video. Wspaniały człowiek o imieniu Pius będąc na miejscu, regularnie dostarcza nam zdjęć i dba o kontakt z naszymi dziećmi. Ta adopcja jest niezwykle trudna emocjonalnie, ponieważ większość dzieci z sierocińców nie dożywa 3 roku życia. Cały czas żyjemy tym, czy dzieci mają co zjeść, czy mają moskitiery chroniące przed malarią oraz przybory szkolne - to tutaj jest największy problem a zarazem pomoc. Dzieci są niezwykle wrażliwe, chętne do nauki, a ich jedyne marzenie to móc chodzić do szkoły – wyjaśniła fanom Duża Ania.

Duża Ania publikowała kilka zdjęć swojej adoptowanej córki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami i wyrazami podziwu. Wzruszeni byli nie tylko fani, ale także dawni znajomi z „Warsaw Shore”.

Łoooooo kobietoooo! Masz u mnie taki szacunek jak z Polski do Chin. Podziwiam! Szanuję! I życzę powodzenia oraz wiele miłości w Waszej rodzinie – napisała Trybson.

Boże, czytam Wasze komentarze i się popłakałam... Nie spodziewałam się aż takiej reakcji! – wyznała w komentarzu Duża Ania.

Przypomnijmy, że inną gwiazdą, która zdecydowała się zaadoptować na odległość dzieci z Afryki, jest Martyna Wojciechowska. Podróżniczka została w ten sposób mamą dwóch dziewczynek z Tanzanii: Kabuli i Tatu. Obie cierpią na albinizm. W 2018 roku Kabula odwiedziła swoją przybraną mamę w Polsce.

RadioZET.pl/jw