Zamknij

Agnieszka Kaczorowska boi się o córkę. Ktoś jej groził. Aktorka podjęła ważną decyzję

Maciej Friedrich
05.12.2019 12:10
Agnieszka Kaczorowska boi się o córkę. Ktoś jej groził. Aktorka podjęła ważną decyzję
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska, serialowa Bożenka z „Klanu”, niedawno została mamą. W wywiadzie zdradziła, że boi się o córkę. Aktorka i jej dziecko spotkały się z groźbami pod ich adresem. W związku z tym Agnieszka podjęła ważną decyzję. 

Agnieszka Kaczorowska to jedna z gwiazd „Klanu”, w którym wciela się w postać uwielbianej przez fanów Bożenki. Aktorka jest także utytułowaną tancerką i właścicielką szkoły tańca. Jej talent mogliśmy podziwiać między innymi w „Tańcu z gwiazdami”. 

Pod koniec lipca Agnieszka Kaczorowska została mamą. Na świat przyszła córeczka aktorki i jej męża Macieja Peli, mała Emilia. Gwiazda nie kryje swojej radości związanej z macierzyństwem i chętnie dzieli się szczęściem z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niestety, okazało się, że w internecie ktoś groził córce aktorki. 

Agnieszka Kaczorowska boi się o córkę. Otrzymuje pogróżki

Jak informuje „Super Express”, Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na ukrycie twarzy córki. Ma to związek z pogróżkami, jakie otrzymała. 

Jak na razie podjęłam decyzję, że nie będę pokazywała wizerunku mojego dziecka. To się bardzo powiązało z tym, że pojawiły się jakieś groźby w stosunku do mojego dziecka na moim Instagramie. To mi zapaliło lampkę. Ma być przede wszystkim bezpieczna, więc nie chcę, żeby wiedzieli, jak wygląda jej twarzyczka. Poza tym główną motywacją do tego, że nie pokazuję jej twarzyczki, jest to, że chciałabym, żeby sama o tym zdecydowała. Bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce – zdradziła Kaczorowska. 

Przypomnijmy, że Agnieszka już w sierpniu zdradziła, że otrzymuje wiadomości z pogróżkami

 

RadioZET.pl/se.pl/MF