Zamknij

Dorota Szelągowska przeszła operację. Zdobyła się na szczere wyznanie

17.05.2022 22:13
Dorota Szelągowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dorota Szelągowska w ostatnim czasie ma na głowie wiele zmartwień. Nie tak dawno udało jej się uzyskać rozwód kościelny, a teraz trafiła na stół operacyjny. O wszystkim powiedziała na wizji.

Dorota Szelągowska milczała nie tylko na temat operacji. Nie wypowiadała się również na temat unieważnienia ślubu kościelnego z Adamem Sztabą. Muzyk dopiero niedawno ujawnił, że jest katolikiem i chciał kolejny ślub wziąć przed obliczem Boga. Chociaż musiał poczekać, jest zadowolony z decyzji. Zapytany o byłą żonę, Dorotę Szelągowską, odparł, że nie wie, jak zareagowała na wieści, ponieważ nie widzieli się w sądzie kościelnym. Jego zdaniem gwieździe TVN także zależało na tym, aby pozostawić pewien rozdział życia już za sobą.

Zobacz także: Dorota Szelągowska pomaga Ukraińcom w tajemnicy? Katarzyna Grochola dumna z córki. "Piękne, olbrzymie serce"

Dorota Szelągowska przeszła operację

Dorota Szelągowska jest prowadzącą „Totalnych remontów Szelągowskiej” na antenie TVN. W każdym odcinku stara się dać z siebie wszystko i odznacza się szczególną wrażliwością do uczestników. Wielu bohaterów to osoby po przejściach, które mają za sobą bolesne historie.

W ostatnim odcinku ekipa Doroty Szelągowskiej wybrała się do mieszkania pani Moniki na warszawskim Mokotowie. Prowadząca tym razem nie mogła pomóc współpracownikom – a niejednokrotnie na ekranie prezentowała się nawet z młotkiem w ręku. Wyznała, że przeszła operację.

- Ja miałam 5 dni temu operacje i tak naprawdę nie powinnam tu być dziś z wami, a na pewno nie mogę iść na demolkę – wytłumaczyła Dorota Szelągowska.

Tym razem nie zobaczyliśmy gwiazdy TVN w akcji, zdecydowanie potrzebuje jeszcze rekonwalescencji. Nie wyznała, czego dotyczyła operacja – życzymy więc powrotu do zdrowia.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS