Zamknij

Dorota Stalińska przeszła operację. Pokazała zdjęcie bandaży. Co się stało?

05.08.2022 14:29
Dorota Stalińska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dorota Stalińska trafiła do szpitala. Aktorka dodała zdjęcie, na którym pozuje na szpitalnym łóżku. Dłoń i stopę ma zabezpieczoną bandażami. Co się stało?

Dorota Stalińska doskonale jest znana widzom m.in. z „07 zgłoś się”, „Człowieka z marmuru” czy „Końca świata, czyli kogla-mogla 4”. W tej ostatniej produkcji pokazała, w jak doskonałej formie pozostaje – zrobiła nawet szpagat. Nic dziwnego, że aktorka zaniepokoiła najnowszym opublikowanym zdjęciem.

Zobacz także: Krzysztof Rutkowski podzielił się przykrą wieścią. „Wypadek w Grecji”

Dorota Stalińska trafiła do szpitala

Aktorka dodała zdjęcie ze szpitala, na którym widać, że czuje się zdecydowanie dobrze. Mimo bandaży wyciągnęła do góry rękę i nogę, a na jej twarzy maluje się szeroki uśmiech.

- Ręka i noga tuż po operacji wśród cudnych magnolii w cudnej atmosferze w cudnej klinice Softmedlaser. Dziękuję dr Daniel Kozyra i dr Kasia Kozyra – napisała na Instagramie Dorota Stalińska.

Fani byli poważnie zaniepokojeni, jednak aktorka nie zdradziła, co się stało. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze pełne wsparcia.

- O nasza Siostro Muzo trzymaj się dzielnie i zdrowiej, żebyś mogła podskakiwać w Lucyndzie – skomentowała Hanna Śleszyńska.

- Pani Doroto, podziwiam Pani wieczny optymizm. Jest Pani wielka – czytamy.

To nie pierwszy raz, kiedy Dorota Stalińska mierzy się z problemami zdrowotnymi. Kiedyś spadła ze schodów i cudem przeżyła. Innym razem na planie filmowym spadła z biegnącego konia. Niedługo potem doszło do niebezpiecznego wypadku – rozpędzony kierowca ciężarówki wjechał w jej auto. Miała sporo obrażeń i ledwo uszła z życiem.

gwiazdy które działają charytatywnie
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS