Zamknij

Dorota Gardias potwierdziła rozstanie z partnerem. "Teraz muszę się skupić na mojej córce"

Sylwia Wamej
28.03.2022 12:53
Dorota Gardias
fot. Instagram.com/ Dorota Gardias

Dorota Gardias w ostatnim czasie wydawała się szczęśliwa u boku nowego partnera. Jak wyznała w rozmowie z "Party", ich związek należy już do przeszłości.

Dorota Gardias pod koniec 2021 roku roku poinformowała swoich fanów, że jest w związku. Wybrankiem jej serca okazał się ratownik medyczny - Dariusz Pachut. Pogodynka pisała jeszcze jakiś czas temu, że ich pasją jest chodzenie po górach i przytulanie.

Zobacz też: Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda zdradziła, co ją czeka dalej

Dorota Gardias potwierdziła rozstanie z partnerem. "Teraz muszę się skupić na mojej córce"

"Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie"  - pisała Gardias. Pogodynka chętnie publikowała wspólne zdjęcia, jednak w marcu z jej profilu zniknęły posty z partnerem. Nic dziwnego, że pojawiły się plotki o rozstaniu pary. Teraz w rozmowie z "Party" Gardias oficjalnie potwierdziła te doniesienia.

"To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany" - powiedziała Dorota Gardias w rozmowie z "Party".

Gwiazda wyznała, że teraz chce się przede wszystkim skupić na swojej córeczce - Hani.

"Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla" - podkreśliła pogodynka. Dziennikarka mówiąc o rozstaniu, nie chciała zdradzać żadnych szczegółów.

Pogodynka ma za sobą małżeństwo z Konradem Skórą.  Była też związana z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hanię. Para rozstała się po trzech latach, w 2015 roku. Gardias w jednym z wywiadów mówiła:

"Nasze uczucie się po prostu wypaliło. Ale rozstaliśmy się w zgodzie, bo oboje z Piotrem jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi. Szczęście naszej córki jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal będziemy utrzymywać ze sobą bliski kontakt. Piotr może ją odwiedzać i się nią zajmować, kiedy tylko chce. Dogadaliśmy się również w sprawie finansów". Gardias związana była też z poetą o imieniu Dawid, działającym w sieci pod pseudonimem Żurnalista.