Zamknij

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda zdradziła, co ją czeka dalej

08.11.2021 15:32
Dorota Gardias
fot. Viphoto/East News

Dorota Gardias jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że wykryto u niej raka piersi. Pogodynka musiała przejść operację wycięcia guza. Dorota poznała już wyniki badań. Co dalej z jej zdrowiem?

Dorota Gardias miała niedawno spore problemy ze zdrowiem. Pogodynka zmagała się z nowotworem piersi. Gwiazda TVN we wrześniu musiała przejść operację wycięcia guza. Zabieg na szczęście powiódł się, a Dorota Gardias otrzymała już wyniki badań. Gwiazda w rozmowie z "Faktem" zdradziła, czy wyniki dobrze rokują.

Zobacz też: Dorota Gardias szczerze o obawach, związanych z operacją. "Myślę, jak ta pierś będzie wyglądała"

Dorota Gardias odebrała wyniki badań. Gwiazda zdradziła, co ją czeka dalej

"Jestem taka szczęśliwa, bo badania histopatologiczne nie wykazały, że ten mój guz był złośliwy i nie muszę brać ani chemioterapii, ani stosować radioterapii" - powiedziała w rozmowie z "Faktem" Dorota Gardias.

Mimo że dla Doroty to ogromna ulga, pogodynka cały czas musi kontrolować swoje zdrowie.

"Poczułam wielką ulgę, choć wiem, że co jakiś czas będę musiała kontrolować zdrowie i że nie wolno mi tego zaniedbać. To jest tak straszny kłopot, jak zdrowie siada, zwłaszcza teraz. Bałam się, bo to taka choroba, na którą nie ma się wpływu, gdy się zachoruje, już nic nie można zrobić i ta bezradność jest przerażająca" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Na koniec 41-latka zaapelowała do wszystkich kobiet, aby regularnie się badały.