Zamknij

Dorota Gardias ma kolejne problemy ze zdrowiem. "Cały czas chudnę"

Sylwia Wamej
20.04.2022 07:49
Dorota Gardias
fot. Instagram.com/ Dorota Gardias

Dorot Gardias kilka miesięcy temu przeszła operację wycięcia guza piersi. Gwiazda pokonała nowotwór i wraca do zdrowia. Sen z powiek spędza jej jednak inny problem. Mimo że pogodynka je normalnie, jej waga mocno spada w dół.

Dorota Gardias kilka miesięcy temu mierzyła się z nowotworem piersi. Pogodynka wciąż pozostaje po kontrolą lekarzy i robi badania.

"Czuję się bardzo dobrze, jestem pod kontrolą lekarzy. Ostatnio miałam badania, przede mną kolejne, bo cały czas muszę się kontrolować. Pod względem zdrowotnym jest bardzo dobrze" - powiedziała pogodynka w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Zobacz też: Dorota Gardias ma nowe zajęcie. Pogodynka zajęła się muzyką

Dorota Gardias ma kolejne problemy ze zdrowiem. "Cały czas chudnę"

Gardias ma jednak nieco inny problem. Mimo że je regularnie, nie może przytyć. Gwiazda TVN wciąż chudnie.

"Jedyny mój problem ostatnio to to, że jem już dwa razy więcej, a cały czas chudnę, nie mogę się z tym poradzić! Chyba zacznę jeść słodycze, których nie lubię, bo wolę kiełbasę. (śmiech)" - zażartowała, po czym dodała: "Ale, mówiąc poważnie: mam problem z wagą, cały czas chudnę i nie wiem, dlaczego, więc szukam przyczyny w organizmie. Mam nadzieję, że to tylko jakiś taki moment i to nic poważnego".

Prezenterka w tym samym wywiadzie wspomniała, że ostatnie problemy zdrowotne sprawiły, że jeszcze bardziej patrzy na świat z optymizmem.

"Jestem osobą, która jest optymistką, wypracowałam w sobie ten optymizm w drodze samorozwoju. (...) I tak naprawdę to jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. To, że dookoła dzieją się różne rzeczy, to... życie.

To lekcje, z których wyciągam wnioski, są one bolesne i przykre, ale takie jest życie. Ale mam taką wdzięczność w sobie, mam córę, mam dużo planów" - powiedziała gwiazda Plejadzie.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET