Zamknij

Dominika Tajner przeszła operację rekonstrukcji piersi za granicą. Jak się czuje?

19.01.2022 12:50
Dominika Tajner
fot. Instgram,com/ Dominika Tajner

Dominika Tajner pod koniec 2021 roku przeszła operację wycięcia nowotworu piersi. Niedawno była żona Michała Wiśniewskiego poleciała do Pragi, aby przejść zabieg rekonstrukcji piersi. Jak się czuje po operacji?

Dominika Tajner kilka miesięcy temu przeszła operację usunięcia nowotworu piersi. Była żona Michała Wiśniewskiego o guzie dowiedziała się przypadkowo, przy okazji rutynowych badań USG.

"Na tym USG okazało się, że mam guza, wielkiego guza, 3 centymetry. Nie wyglądało to za dobrze. Pojechałam na biopsję, pobrano materiał i przyszły wyniki. Wyniki były z jednej strony dobre, bo zmiana okazała się nowotworowa, ale nowotwór łagodny" - mówiła kilka miesięcy temu Dominika. Operacja udała się, jednak Dominice nie podobał się wygląd biustu.

Dominika Tajner przeszła operację rekonstrukcji piersi za granicą. Jak się czuje?

Była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się na kolejny zabieg. W tym celu poleciała do Pragi na rekonstrukcję piersi.

"Lecimy na operacje rekonstrukcji piersi. Trochę jestem wystraszona, a tak naprawdę jestem bardzo wystraszona, ale mam pełne wsparcie, ale trzymajcie kciuki" - mówiła Tajner tuż przed zabiegiem.

Teraz celebrytka zdradziła, jak się czuje.

"Operacja trwała trzy godziny. Pierwsza doba po zabiegu była bardzo trudna, dlatego cieszę się, że Adam był tam ze mną i próbował ulżyć mi w cierpieniu. Pokazał, jak trzeba troszczyć się o człowieka, którego się kocha" - mówiła w rozmowie z "Twoje imperium".

Dominika zapytana została również, dlaczego zdecydowała się na zabieg za granicą. Jak się okazuje, chodziło przede wszystkim o niższe ceny.

"Opieka premium, profesjonalizm na każdym kroku. Miałam do dyspozycji tłumacza. Jestem zachwycona, że ten rok zaczął się dla mnie tak wspaniale, mimo ciężkich przeżyć" - powiedziała Dominika.

Tajner zdecydowała się pokazać na swoim Instagramie zdjęcie ze szpitala.

"Kolejne ze zdjęć ze szpitala. Tym razem z Panią Monika z customer Service, która dbała o nas cały wyjazd o trzymała za rączkę prawie do końca. Cudowna osoba z @meditravel.pl, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Dodatkowo tłumaczy. Dziękuję Monisiu!" - napisała Dominika. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.