Zamknij

Dominika Tajner pokazała przystojnego brata. Tak wygląda Tomisław Tajner

Judyta Wanicka
22.10.2019 17:31
Dominika Tajner
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Dominika Tajner opublikowała zdjęciem z bratem Tomisławem Tajnerem. Najstarszy syn Apoloniusza Tajnera pojawił się na ekranach jako młody chłopak, gdy brał udział w zawodach w skokach narciarskich. Dzisiaj Tomisław Tajner ma 36 lat i jest bardzo przystojny. Zobaczcie, jak się zmienił.

Dominika Tajner i jej brat Tomisław na wspólnym zdjęciu

Dominika Tajner niedawno rozwiodła się z Michałem Wiśniewskim, ale i też zyskała nowego brata. Półtora miesiąca temu Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat żona Izabela Podolec powitali na świecie syna. Była żona lidera Ich Troje wykorzystała okazję, by przypomnieć światu o jeszcze jednym członku klanu Tajnerów. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim młodszym bratem, Tomisławem Tajnerem.

Me and my bro, #na śmierć i życie - podpisała zdjęcie Dominika.

Fani skoków narciarskich na pewno kojarzą Tomisława z występów w polskiej kadrze. Gdy startował w zawodach razem ze święcącym triumfy Adamem Małyszem był młodym chłopakiem. Dzisiaj ma 36 lat i, jak widać na zdjęciu Dominiki, bardzo wyprzystojniał.

Tomisław Tajner - czym się zajmuje syn Apoloniusza Tajnera?

Tomisław Tajner, a właściwie Tomisław Leopold Tajner, jest synem Apoloniusza Tajnera z pierwszego małżeństwa. Jego siostrą jest Dominika Tajner, była żona Michała Wiśniewskiego. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Podobnie jak ojciec i dziadek związał swoją karierę ze skokami narciarskimi. Startował w zawodach razem z Adamem Małyszem gdy Apoloniusz Tajner był trenerem kadry.

Do największych sukcesów skoczka należał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City oraz występy w Pucharze Świata. Wielokrotnie brał udział w Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich w kombinacji norweskiej.

W 2010 roku Tomisław Tajner zakończył karierę sportową i poświęcił się trenowaniu kadry juniorów w kombinacji norweskiej. Ma córkę z pierwszego związku, Sarę. Kilka miesięcy temu potwierdziły się doniesienia o jego związku z pogodynką Superstacji, Klaudią Wiśniowską.

Zapoznała nas ze sobą Dominika Tajner, z którą byłam niedawno na wakacjach w Tunezji - mówiła Plejadzie Klaudia Wiśniowska. Pewnego dnia powiedziała mi, że koniecznie musi mnie z kimś zapoznać. Później dowiedziałam się, że to samo powiedziała Tomisławowi. Do naszego pierwszego spotkania doszło podczas rajdu w Wiśle. Dominika miała odebrać mnie z dworca, ale zamiast niej przyjechał Tomisław. Szybko złapaliśmy ze sobą dobry kontakt i... z czasem zostaliśmy parą - zdradziła prezenterka.

RadioZET.pl/jw