Zamknij

Dominika Tajner ma nowego partnera. "Czuję się jak 20-latka, tylko z dużym doświadczeniem życiowym"

14.01.2022 12:22
Dominika Tajner
fot. Tricolors/East News

Dominika Tajner ma nowego partnera. Była żona Michała Wiśniewskiego podzieliła się z fanami zdjęciem ukochanego. Uchyliła też rąbka tajemnicy o nowym związku.

Dominika Tajner zaistniała w show-biznesie dzięki małżeństwu z Michałem Wiśniewskim. Ich związek przetrwał siedem lat. Teraz byli małżonkowie na nowo układają sobie życie. Wiśniewski ożenił się z Polą, którą poznał przez internet. Zakochani doczekali się syna- Falco Amadeusa. Z kolei Dominika Tajner związała się z dużo starszym mężczyzną, Dimitrisem pochodzącym z Cypru. Dominika mówiła w wywiadach, że związek nie należy do najłatwiejszych. Parę dzieliła znaczna odległość i różnica wieku.

Dominika Tajner ma nowego partnera. "Czuję się jak 20-latka, tylko z dużym doświadczeniem życiowym"

"Z ukochanym moje damsko-męskie relacje są takie, że jestem bardzo zakochana, ale to jest bardzo ciężki związek. Bo jest to związek na odległość. Oczywiście jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Jak się po tym covidzie wszystko odblokowało, to mam bardzo dużo pracy i mam mniej czasu na partnera. Wynikają z tego pewne konflikty. Ale myślę, że to wszystko poukładamy. Mój ukochany nie przyjedzie na walkę, bo chyba by tego nie przeżył. Ale po walce ja się wybiorę za granicę na jakiś odpoczynek"  - mówiła Dominka w rozmowie z Jastrząb Post.

Dominika nie miała też łatwego czasu, również ze względu na problemy zdrowotne. Tajner przeszła zabieg usunięcia guzów z piersi. Nowotwór na szczęście nie był złośliwy, natomiast lekarze dawali dobre rokowania.

Od jakiegoś czasu gwiazda ponownie jest zakochana. Ostatnio podzieliła się wspólnym zdjęciem z nowym partnerem - Adamem na Instagramie.

"Tak chyba wyglądają bratnie dusze. Czuje się jak 20 latka tylko z dużym doświadczeniem życiowym" - czytamy we wpisie Tajner. Córka Apoloniusza Tajnera zdradziła, że z nowym partnerem łączą ją wspólne pasje.

"Mamy wspólne pasje, możemy nawet leżeć i patrzeć ma siebie i to nas nie nudzi. Przeżyliście kiedyś takie coś?" - napisała na Instagramie. Wpis okrasiła takimi hasztagami jak m.in. "miłość", "zauroczenie" oraz "zakochanie".

Pod postem Tajner posypało się mnóstwo ciepłych słów oraz życzeń szczęścia i miłości. Pasują do siebie?