Zamknij

Gwiazda ogoliła głowę na łyso. Fani martwią się o jej zdrowie psychiczne [FOTO]

Anna Skalik
10.08.2022 13:54
Dojca Cat
fot. Instagram/@dojacat/screen

Doja Cat to znana amerykańska raperka, która właśnie pochwaliła się w mediach społecznościowych zaskakującą metamorfozą. Ogoliła głowę na łyso i pozbyła się brwi. Fani martwią się o jej zdrowie psychiczne.

Wszyscy pamiętamy, jak przed laty Britney Spears, doświadczająca załamania psychicznego, zdecydowała się na zaskakującą decyzję, by ogolić swoją głowę. Zdjęcia, wykonane wtedy przez paparazzi, błyskawicznie obiegły świat, a media zalały pogłoski o depresji gwiazdy. Tamta sytuacja miała dramatyczne konsekwencje, bo przez wiele lat księżniczka popu była ubezwłasnowolniona.

Teraz, kiedy Britney jest już „wolna”, na podobny krok zdecydowała się inna amerykańska gwiazda – Doja Cat.

Doja Cat to znana raperka, działająca w nurtach hip-hopowych, R&B oraz soul, która ma na koncie liczne nagrody i nominacje – takie jak Billboard Music Award, pięć American Music Awards i trzy MTV Video Music Awards. Tworzyła z wieloma innymi gwiazdami, jak choćby Nicki Minaj.

Zobacz także: Maffashion w ogniu krytyki. Chodzi o to, co reklamowała. „To straszny obciach”

Doja Cat ogoliła głowę na łyso. Fani martwią się o zdrowie psychiczne raperki [FOTO]

Kilka dni temu raperka pokazała w mediach społecznościowych, jak goli swoją głowę do łysa. Zgoliła także brwi. Od tamtej chwili niemal pod każdym jej wpisem w sieci pojawiają się komentarze, że gwiazda potrzebuje pomocy.

By uspokoić fanów, Doja Cat zamieściła w sieci krótkie wideo, w którym stwierdziła, że wszystko jest z nią w porządku, a fakt, że zgoiła głowę, dał jej nową perspektywę na to, kto jest jej bliski naprawdę.

Ludzie myślą, że z jakiegoś powodu coś jest ze mną nie tak – bo nie mam włosów na głowie i twarzy. Jaki to dziki świat, w którym żyjemy. Ogolenie głowy sprawiło, że czuję się bardzo dobrze, bo teraz wiem, że każdy, kto mnie lubił, zanim ogoliłam głowę, a teraz, nie lubi mnie, bo nie mam włosów, nie był moim przyjacielem. Nic się nie zmieniło – po prostu nie mam włosów. Teraz kiedy nie mam włosów, moje brwi są niesamowite – wyjaśnia artystka i dodaje wszystkim nieprzychylnie nastawionym do jej obecnej ekspresji, by uciekali z jej profilu.

Pod wpisami artystki w mediach społecznościowych wciąż jednak pojawiają się wpisy od przerażonych fanów. Inni z kolei przekonują, że ogolenie głowy nie jest wyrazem problemów psychicznych artystki, a jedynie przejawem jej kreatywności w wyrażaniu siebie.