Zamknij

Doda wyśmiała Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana. Przesadziła? "Jezu, jak grubo" [WIDEO]

16.05.2022 15:23
Małgorzata Rozenek-Majdan / Doda
fot. screen: YouTube

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan będą wściekli? Doda na TikToku zażartowała sobie z byłego partnera i jego żony, wspominając między innymi o rzekomych operacjach plastycznych celebrytki.

Doda, czyli Dorota Rabczewska, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Rozpoznawalność zyskała jako liderka zespołu Virgin, ale prawdziwy sukces zapewniła jej kariera solowa. Słuchacze pokochali ją za takie hity jak "Szansa", "Nie daj się", "Dżaga" czy "Znak pokoju". Na swoim koncie ma wiele nagród, między innymi 12 statuetek Viva Comet Awards i dwie Europejskie Nagrody MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy, a także potrójną platynową płytę. Nie da się ukryć, że Doda popularność zawdzięcza między innymi drapieżnemu wizerunkowi i kontrowersyjnym wypowiedziom. Obecnie gwiazda skupia się nie tylko na muzyce, próbuje swoich sił także w branży filmowej. W 2021 roku pojawił się film "Dziewczyny z Dubaju", którego była producentką.

Doda znana jest także z licznych medialnych związków. Piosenkarka w 2021 roku rozwiodła się z Emilem Stępniem, wcześniej spotykała się między innymi z wokalistą grupy Behemoth Adamem "Nergalem" Darskim i Radosławem Majdanem. Ten drugi obecnie tworzy jedno z najpopularniejszych małżeństw krajowego show-biznesu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wokalistka wielokrotnie "wbijała szpilę" byłemu piłkarzowi, między innymi sugerowała w ostrych słowach, że była przez niego zdradzana. Tym razem postanowiła zażartować nie tylko ze swojego byłego ukochanego, ale także jego żony. Czy posunęła się za daleko?

Najkrótsze małżeństwa polskich gwiazd
7 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News Jan Bielecki/East News

Doda wyśmiała Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana. Zarzuca celebrytce operacje plastyczne?

Doda wystąpiła w nagraniach popularnego fryzjera gwiazd Damiena Koby, który znany jest ze współpracy między innymi z Marceliną Zawadzką, Karoliną Gilon czy właśnie Rabczewską. Piosenkarka pojawiła się nagraniach na TikToku, a w jednym z nich złośliwie nawiązała do Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan. W popularnej zabawie w "głuchy telefon" Doda i jej znajomi przeszli od hasła "Rozenkowa zrobiła sobie wary" do "Majdan jest stary".

Jednoznaczny występ Rabczewskiej wywołał liczne komentarze. Część internautów nie mogła uwierzyć, że wokalistka zdecydowała się na tak odważne żarty z byłego partnera i jego ukochanej.

- Doda idealnie pasuje do tych słów.

- Nie wierzę, że Doda to zrobiła.

- Jezu, jak grubo. To jest takie dobre.

- Ohoho! Wyczuwam III wojnę show biznesową - czytamy.

Ciekawe, czy Małgosi i Radkowi było do śmiechu.