Zamknij

Doda w jury "The Voice of Poland"? Rodzice gwiazdy się wygadali

20.05.2022 18:22
Doda
fot. Instagram/Doda/screen

Doda to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek, mająca tysiące wiernych fanów, którzy śledzą każdy jej krok. Niestety, ku ich niezadowoleniu dotąd gwiazdy nie mogli podziwiać jako jurorki muzycznego talent show. Teraz jej rodzice zdradzili pewien sekret, związany właśnie z tym tematem.

Doda to jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek o rozpoznawalnym głowie, ale także wizerunku scenicznym. Ma na koncie mnóstwo sprzedanych płyt oraz 20-letni już dorobek muzyczny. Cieszy się też niebywałą popularnością. Aż dziwne, że dotąd nie mogliśmy oglądać jej w roli jurorki żadnego z muzycznych talent show. Czy to się zmieni? Trudno powiedzieć, jednak jej rodzice w niedawnym wywiadzie ujawnili pewien sekret, który jest właśnie z tym związany.

Zobacz także: Doda chce nakręcić kolejny film. Tematyka dość zaskakująca. "Powinniśmy doceniać swoje korzenie" 

Doda w jury "The Voice of Poland"? Rodzice piosenkarki ujawnili sekret

Dla fanów Dody byłoby wielką radością móc oglądać swoją idolkę w programie o tematyce muzycznej - szczególnie że Rabczewska ma wokalny talent oraz olbrzymie umiejętności i z pewnością mogłaby dostrzec kolejną wschodzącą gwiazdę polskiej muzyki. To, że sprawdziłaby się w roli jurorki, nie ulega wątpliwości, a wyrazem tego, że fani bardzo na to czekają, jest choćby fakt, że temat taki regularnie pojawia się w mediach.

Warto przypomnieć, że już jakiś czas temu krążyły plotki o tym, że Rabczewska miałaby pojawić się w jury "The Voice of Poland". Co ciekawe, piosenkarka przyznała wtedy, że w programie ją chcą, ale nie chce jej TVP. I jest w tym prawda - patrząc choćby na brak Dody w zestawieniu gwiazd opolskiego festiwalu, organizowanego przez TVP. O tym, że władze Telewizji Polskiej nie pałają sympatią do Rabczewskiej z powodu jej kontrowersyjnego wizerunku i wypowiedzi, wiadomo od dawna.

Dla wielu artystów udział w jakimś talent show jest nie tylko okazją do większe promocji swojej osoby, ale też zdobycia szerszej publiczności. Bycie jurorem w popularnym programie może przynieść też dużą satysfakcję. Choć Doda na brak popularności nie może narzekać, a jej konto z pewnością nie wymaga nagłej "reperacji", to jednak okazuje się, że marzeniem Rabczewskiej jest właśnie udział w talent show - i chodzi dokładnie o wspomniane już "The Voice of Poland". O tym, że piosenkarka chętnie pojawiłaby się w słynnym czerwonym fotelu, powiedzieli jej rodzice m w niedawnym wywiadzie.

Liczę też, że Telewizja Polska znów pozwoli jej pokazywać swój artyzm - stwierdził tata gwiazdy, przekazując jej życzenia. A mama dodała, wyjawiając sekret córki: Oczywiście życzymy jej, żeby zasiadła w jury "The Voice of Poland", bo o tym bardzo marzy.

Jak widać zatem Doda jest otwarta, by pojawić się w "The Voice" w roli jurorki. Czy do tego dojdzie? Wygląda na to, że "piłeczka" jest po stronie TVP. Fani z pewnością by się ucieszyli. Przypomnijmy, że do tej pory Doda miała okazję zasiadać w jury show "Gwiazdy tańczą na lodzie".