Zamknij

Doda rozlicza się ze związków i małżeństwa z Emilem Stępniem. Miała ataki paniki i myśli samobójcze

17.08.2022 13:21
Doda
fot. screen Instagram dodaqueen

Doda już 3 września na antenie Polsatu wystąpi w programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Celem jest znalezienie tego jedynego po kilkunastu randkach z różnymi mężczyznami. Nie zapomina jednak o traumie i krzywdzie, której doświadczyła ze strony byłego męża. W ostatnim wywiadzie mocno się otworzyła.

Doda ma za sobą kilka burzliwych związków. Spotykała się m.in. z Nergalem, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem, Radosławem Majdanem i Emilem Stępniem. Dwie ostatnie relacje skończyły się rozwodem. Piosenkarka opowiadała potem w mediach, jaki koszmar przeżywała w swoim drugim małżeństwie.

Zobacz także: Doda już ma nowego partnera? Zaskakujące słowa piosenkarki

Doda przeżyła traumę po małżeństwie z Emilem Stępniem

Piosenkarce udało się przezwyciężyć niezwykle ciężkie momenty i załamania. Walczyła z depresją. Ku uciesze fanów z nową energią wróciła do tworzenia muzyki i pracowania nad kolejnymi hitami.

- Gdyby tak nie było, nie weszłabym do studia, nie śpiewałabym na festiwalach, a przede wszystkim nie zaczęłabym chodzić na randki. Przez dwa lata nie byłam w stanie śpiewać ani nawet myśleć o nowej płycie. Miałam depresję wywołaną ostatnim małżeństwem – do tego doszły ataki paniki, kiedy od pani prokurator dowiedziałam się, co zrobił mój były mąż – i traumę, którą przeżyłam, kiedy musiałam wziąć za to odpowiedzialność, nie mając kompletnie nic z tym wspólnego. Nie dostałam nawet słowa wytłumaczenia, dlaczego mi to zrobił. Nic. Kolejna miłość, kolejna porażka – opowiadała Doda w wywiadzie dla „Party”.

Niestety, nieudane związki oraz małżeństwa pozostawiły mocny ślad na jej psychice. Gwiazda miała nawet myśli samobójcze, jednak sięgnęła po pomoc, co poleca każdemu.

-  Moje załamania nerwowe były poważne, psychosomatyczne. Doświadczyłam wszystkiego najgorszego, o czym mogłabyś pomyśleć. Łącznie z myślami samobójczymi, mimo że byłam i jestem bardzo pozytywną osobą. Bardzo dużo pracowałam nad sobą, ale przede wszystkim pozwoliłam sobie pomóc. I do tego również namawiam wszystkich, kiedy poczują się gorzej psychicznie – wyjawiła Doda.

Piosenkarka w zeszłym roku wyjawiła dla „Wprostu”, jak zachowywał się Emil Stępień i jakie SMS-y wysyłał do jej mamy. Pisał, że Doda jest pedofilką i zoofilką, a także, że udzieli na ten temat wywiadu albo zgłosi inne rzeczy na policję.

- Mój mąż pojawiał się na planie zdjęciowym, gdy ja bardzo zmęczona łapałam godzinę snu na ławce przy marinie w Cannes. I on potrafił do mnie podejść i powiedzieć: „Du*ę ci widać, obróć się bardziej do jachtów, to może coś zarobisz”. Godzinę później podchodził i zaczynał: „Kochana żonka, tak bardzo kocham żonkę. Zimno ci, podać ci kurtkę?” - opowiadała Doda.

Jeśli podejrzewasz u siebie lub u kogoś bliskiego depresję, przeżywasz trudny czas, dopada Cię wiele złych myśli - poproś o pomoc. Poniżej znajdziesz numery, pod którymi otrzymasz profesjonalne wsparcie.
Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17:00 do 19:00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24h na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

RadioZET.pl/Party.pl

Gwiazdy, które doświadczyły przemocy
7 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS