Zamknij

Doda przyłapana z testem ciążowym. Wielkie zmiany w życiu piosenkarki?

23.07.2021 14:10
Dorota Rabczewska
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS

Doda została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy wychodziła z apteki. W torebce, którą miała ze sobą, znajdował się test ciążowy. Czyżby oznaczało to wielkie zmiany w życiu Doroty Rabczewskiej?

Dorota Rabczewska niejednokrotnie podkreślała, że nie planuje mieć w życiu dzieci. Choć takie deklaracje w Polsce nadal - niestety - wymagają sporej odwagi, Doda dzielnie broniła się przed komentarzami wścibskich, którzy przekonywali ją, że powinna mieć potomstwo. Podobne komentarze pojawiają się przez cały czas. Na przykład niedawno, kiedy Rabczewską odwiedził w Warszawie amerykański artysta Max Hodges, którego relacja z polską piosenkarką nadal ma charakter "bliżej nieokreślonej", na Instagramie Dody pojawiły się stwierdzenia o marnowaniu genów i sugestie, że tych dwoje świetnie do siebie pasuje i mogliby doczekać się idealnego potomstwa.

Teraz, ku zaskoczeniu fanów artystki, w sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać Dodę z testem ciążowym w torebce. Gwiazda wychodziła właśnie z apteki, kiedy przyłapali ją fotoreporterzy.

Zobacz także: Doda przeżywała prawdziwy koszmar. Zdradziła, co się działo w jej życiu przez ostatni rok

Doda kupiła test ciążowy. Zapowiadają się zmiany w życiu piosenkarki?

Zaledwie kilka dni temu Max Hodges po kilku dniach spędzonych z Dodą wrócił do Stanów Zjednoczonych i do swoich obowiązków zawodowych. Jak informuje "Super Express", na krótko po jego wyjeździe Rabczewska poświęciła się pracy, m.in. udzieliła kilku wywiadów. Udała się także do wytwórni płytowej, a jeszcze tego samego dnia miała inne ważne zadanie.

"Po pracy Doda wstąpiła do apteki. Ku naszemu zdumieniu wyszła z niej… z testem ciążowym. Od razu ukryła go w reklamówce, ale ta, na jej nieszczęście, okazała się prześwitująca. Przez siatkę wypatrzyliśmy więc nazwę testu i wizerunek dziecka wydrukowany na jego opakowaniu" - informuje "Super Express".

Czy to może oznaczać jakieś poważne zmiany w życiu piosenkarki? Trudno to przewidzieć. Sama Rabczewska dotąd nie odniosła się do zdjęć opublikowanych przez "Super Express".

Dorota Rabczewska i Max Hodges: co ich łączy?

Zaledwie kilkanaście dni po ogłoszeniu, że Doda i Emil Stępień rozwodzą się, fani Rabczewskiej zaczęli spekulować o relacji piosenkarki z amerykańskim muzykiem. Jest faktem, że tych dwoje zna się już dość długo, przynajmniej od 2019 roku. Ich relacja nie jest jasna, choć w swoich social mediach Hodges opublikował swojego czasu zdjęcie z gołą kobietą, w której nietrudno rozpoznać właśnie Dodą. Sama Rabczewska nie ma ochoty na żadne deklaracje ani konkretne odpowiedzi na pytanie o to, co ją łączy z Maxem.

W jednym ze swoich niedawnych postów stwierdziła jedynie, że ma za sobą bardzo trudny okres i teraz wreszcie znów się uśmiecha i cieszy życiem. Czy to zasługa Hodgesa - nie ujawniła.