Zamknij

Doda pożegnała się z Maxem Hodgesem. Oficjalnie potwierdziła: "Moje serce jest wolne"

22.04.2022 18:31
Doda i Max Hodges
fot. TRICOLORS/East News, Instagram:@cruelhandmax

Doda jeszcze przed rozwodem z Emilem Stępniem pokazywała się w towarzystwie przystojnego Amerykanina Maxa Hodgesa. Tymczasem okazuje się, że po tamtej relacji zostały już tylko wspomnienia. 

Pod koniec ubiegłego roku Doda rozwiodła się z Emilem Stępniem. Rozstaniu towarzyszyła atmosfera wzajemnych oskarżeń i kłótnie odnośnie wspólnego przedsięwzięcia, jaki był film "Dziewczyny z Dubaju". W tym samym czasie u boku wokalistki pojawił się amerykański aktor i model Max Hodges, ten sam, na którego profilu namierzono namiętne zdjęcia z Rabczewską w czasie, gdy piosenka oficjalnie zaprzeczała pogłoskom o kryzysie w swoim małżeństwie. 

Tak naprawdę nigdy nie było wiadomo, jaka relacja naprawdę łączyła Dodę i Maxa. Piosenkarka określa go mianem 'przyjaciela', jednocześnie na Instagramie pojawiały się zdjęcia i relacje sugerujące, że między tą dwójką narodziło się coś więcej. Doda nawet zabrała Amerykanina do swojego domu w Ciechanowie i przedstawiła go rodzicom. Tymczasem z relacji samej artystki wynika, że bliska relacja z Hodgesem to już historia. 

Doda potwierdziła, że nie jest już z Maxem Hodgesem 

Fani Dody zauważyli, że od pewnego czasu Hodges nie pojawia się już u boku Dody. Spostrzeżenia okazały się trafne. Wokalistka potwierdziła w rozmowie z Pomponikiem, że Amerykanina nie ma przy niej już od dłuższego czasu. 

To jest stara sprawa i nieprawda... Idźmy z duchem czasu. Max zawsze jest bliski memu sercu, ja mu bardzo dobrze życzę. Pewnie nieraz się jeszcze spotkamy i tyle w temacie. Moje serce jest wolne - zapewniła Doda. 

Dwukrotnie rozwiedziona wokalistka nie ukrywa, że potencjalni kandydaci nie będą mieli łatwej drogi do jej serca i ostrzega, że każdy absztyfikant jest poddawany testowi. 

To są pytania wprost, które mają na celu świadomość, czy ten mężczyzna chce się wypromować na moich plecach. Czy szuka sławy, trampoliny, pieniędzy, statusu? Ja chce, żeby mnie chciał ze względu na to, jaka jestem osobą - powiedziała Pomponikowi Doda. 

Ponadto gwiazda sprawdza takie cechy, jak lojalność i konsekwencja oraz ocenia charakter, a także to, czy mężczyzna potrafi okazać jej czułość. Ciekawe, jak w tych testach wypadł Max...

Anja Rubik jest szczęśliwie zakochana. Tak wygląda nowy partner modelki [FOTO]