Zamknij

Doda pójdzie z fanem na studniówkę. To nie żart. Postawiła jeden specjalny warunek

17.01.2022 16:51
Doda Dorota Rabczewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Doda idzie na studniówkę – to nie żart. Każdy tegoroczny maturzysta może jeszcze mieć szansę, aby pojawić się na parkiecie w towarzystwie Doroty Rabczewskiej. Jeśli ma już za sobą odtańczonego poloneza, może spędzić z artystką Walentynki. To nie lada gratka, a stawka jest naprawdę wysoka. Wokalistka stawia tylko jeden warunek.

Doda postanowiła połączyć przyjemne z pożytecznym – fani będą mieli szansę spędzić czas na szaleństwach z gwiazdą, a artystka zyska na rozgłosie swojej najnowszej piosenki. Doskonale wie, że niektórzy są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby chociaż przez chwilę z nią porozmawiać.

Zobacz także: Doda wystawiła ofertę na aukcję charytatywną, ale akcję wstrzymano. "To powinno być karalne"

Doda stawia warunek. Nagrodą wspólna studniówka lub Walentynki

Szalone marzenia fanów mają szansę się spełnić. Wystarczy jedynie zagłosować na singiel „Fake Love”, który grany jest w wielu radiostacjach. Oczywiście oddany głos należy udokumentować.

- Jak wiecie, mój singiel właśnie trafił na różne listy przebojów radiostacji. Potrzebuje waszych głosów, potrzebuje waszego wsparcia, a Wy potrzebujecie mnie na studniówce. Zróbmy więc mały deal. Ogłaszam konkurs, maila podaję w opisie. Zapraszam do wysyłania na niego jak najwięcej screenów, które będą dowodem na to, że zagłosowaliście na moją piosenkę w różnych radiostacjach, których spis macie na mojej oficjalnej stronie internetowej – mówi Doda w opublikowanym nagraniu.

Oczywiście im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną. Pojawienie się Dody na szkolnej imprezie z pewnością dla wielu byłoby wydarzeniem życia. Co więcej, w głosowanie można zaangażować nawet całą szkołę.

- Możecie zatrudnić całą szkołę do wysyłania. Im więcej tych screenów, tym większe szanse na wygraną. A jeżeli jesteście już po studniówce, to jeszcze są Walentynki. I zaznaczam, że mogę iść i z dziewczyną i z chłopakiem – tłumaczy Doda.

Dorota Rabczewska prosi, aby docenić to, że wychodzi naprzeciw marzeniom swoich fanów. Przyznała, że ani studniówka, ani udział w Eurowizji nie należą do szczytów jej pragnień.

Fake Love” nie pojedzie na Eurowizję 2022

Kilka dni temu Doda zaskoczyła fanów nowiną, że zdecydowała się zgłosić swój najnowszy singiel na Eurowizję. Niestety, nie udało jej się znaleźć w finałowej dziesiątce wybranej przez TVP.

19 lutego widzowie oraz jury podczas specjalnego koncertu wyłonią artystę, który będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2022. W gronie uczestników znaleźli się Lidia Kopania, Ania Byrcyn, Unmute, Kuba Szmajkowski, Karolina Lizer, Daria, Emilia Dębska, Karolina Stanisławczyk, Siostry Szlachta oraz Krystian Ochman. Ten ostatni jest nazywany wręcz „czarnym koniem” spośród wszystkich wokalistów.

Michał Szpak Edyta Górniak Cleo
24 Zobacz galerię
fot. AP/East News, Zenon Zyburtowicz/East News, SPUTNIK/EAST NEWS