Zamknij

Doda miażdży Warnke za krytykę zwiastuna "Dziewczyn z Dubaju". Zadrwiła z intelektu aktorki

27.10.2021 16:00
Doda i Katarzyna Warnke
fot. VIPHOTO/East News, TRICOLORS/East News

Doda ostro podsumowała wypowiedź Katarzyny Warnke po zwiastunie filmu "Dziewczyny z Dubaju". Żona Piotra Stramowskiego podkreśliła, że nie zgadza się z takim podejściem do tematu prostytucji, jakie w swoim filmie lansuje Rabczewska. Współproducentce obrazu puściły nerwy. 

Doda promuje film "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zaplanowana jest na 26 listopada 2021 roku. Wokalistka, która jest współproducentką obrazu, ciężko pracowała nad tym, żeby produkcja o głośnej seksaferze ujrzała światło dzienne. Niestety na finiszu prac piętrzą się problemy. Będący w trakcie rozwodu Rabczewska i Emil Stępień toczą otwarty konflikt odnośnie produkcji i obrzucają się oskarżeniami natury osobistej. Doda zarzuciła Stępniowi, że nie zapłacił aktorom i nie pozwolił jej dokończyć montażu. Ponadto oświadczyła, że nie bierze odpowiedzialności za ostateczny kształt "Dziewczyn z Dubaju" i prawdopodobnie nie pojawi się na premierze. Stępień zamieścił obszerne wyjaśnienie odnośnie filmu, w którym zapewnił, że wbrew temu, co twierdzi jego żona, produkcja od dawna jest gotowa. 

Dziewczyny z Dubaju: Doda odpowiada na krytykę Katarzyny Warnke

Doda doczekała się kolejnego ciosu, tym razem ze strony znanej aktorki. Katarzyna Warnke skrytykowała "Dziewczyny z Dubaju" za "dziwaczne" w jej opinii podejście do tematu prostytucji.

Przypomnijmy, że film w reżyserii Marii Sadowskiej nawiązuje do "afery dubajskiej" - kontrowersyjnego procederu, w który zamieszane były popularne modelki z Instagrama, finalistki konkursów piękności i celebrytki z polskich salonów. Kobiety świadczyły usługi seksualne bogatym biznesmenom i arabskim książętom w zamian za pieniądze i luksusowe prezenty. Kulisy sprawy opisał w książce "Dziewczyny z Dubaju" dziennikarz śledczy Piotr Krysiak. 

Dodzie puściły nerwy, gdy usłyszała wypowiedź Katarzyny Warnke i ostro odpowiedziała aktorce. 

Prostytutki mają być brudne i wstrętne? Nie wiem, kto za takie zapłaci, a jeśli chodzi o brudnych klientów, to niech ona się wypowie jacy są, skoro wie lepiejpowiedziała "Super Expressowi" Doda.

Wokalistka po chwili wbiła Warnke jeszcze jedną szpilę. 

A ocenianie filmu po zwiastunie jest mniej więcej jak ocenianie jej intelektu po tej wypowiedzi. Może być mylące prawda? Potraktujmy to jako komplement dla Kasi - dodała uszczypliwie.

Katarzyna Warnke żali się na kolegów z teatru. "Nie chcieli mi podać ręki"