Zamknij

Doda chciała mieć dziecko z Radosławem Majdanem? Szokujące wyznanie po latach

25.01.2022 15:32
Doda Radosław Majdan
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News

Doda należy do tych gwiazd, które świadomie nie zdecydowały się na macierzyństwo. W rozmowie z „Plotkiem” przyznała jednak, że jeszcze gdy była w związku z Radosławem Majdanem, przez głowę przechodziła jej myśl o powiększeniu rodziny. Wokalistka w tamtym czasie byłaby w stanie się poświęcić.

Doda jednocześnie wbiła szpilę Radosławowi Majdanowi. Swoją wypowiedzią rozwiała wszelkie insynuacje dotyczące jej podejścia do macierzyństwa. Zdecydowanie nie widzi siebie w roli matki, a swój wkład w tym stwierdzeniu mają jej związki z mężczyznami. Wprost przyznaje, że nie zaznała relacji, w której czułaby się bezpiecznie i dzięki temu w całości mogła przewartościować swoje życie.

Zobacz także: Doda bezlitośnie o swojej mamie. „Kiedyś ograniczyłam kontakt z nią na ponad pół roku”

Doda chciała mieć dziecko z Radosławem Majdanem?

Dorota Rabczewska ma za sobą kilka nieudanych związków, m.in. ten z Radosławem Majdanem, Adamem Darskim, Błażejem Szychowskim, Emilem Haidarem oraz z Emilem Stępniem. Gdy wyszła za mąż za piłkarza, była gotowa poświęcić się jako mama.

- Nie byłam gotowa, ale byłam w stanie się poświęcić. […] Absolutnie nie żałuję swoich decyzji i składam ręce do Boga, dziękuję! Ciężko jest sobie wyobrażać taką sytuację, skoro nie ma drugiej osoby, z którą mogłabym na ten temat rozmawiać – tłumaczyła w rozmowie z „Plotkiem”.

- Nie zaznałam miłości takiej, w której czułabym się bezpiecznie, dobrze, komfortowo. Co tu mówić o jakimś trzecim człowieku – kontynuuje gwiazda.

Małżeństwo z Radosławem Majdanem nie trwało długo – para wzięła ślub 5 marca 2005 roku, a w kwietniu 2007 roku Doda złożyła pozew rozwodowy. W maju 2009 roku związała się z Nergalem.

Kilka lat temu Dorota Rabczewska wzięła udział w rozmowie z Hanną Lis w programie „Między słowami”. Tam również został poruszony temat macierzyństwa. Doda wyjaśniła, dlaczego nie chce mieć dzieci.

- Nigdy nie chciałam. Po pierwsze dlatego, że moje doświadczenie z mężczyznami wiąże się z tym, że rozstania są z wielkim hukiem i dochodzę do siebie bardzo długo, a daję z siebie wszystko, a potem jeszcze książki na mój temat są pisane przez mojego byłego męża czy narzeczonego, więc to jest słabe – tłumaczyła wokalistka.

W jednym z wywiadów dla „Wprost” przyznała także, że dla jednych macierzyństwo jest życiowym celem, a dla innych wręcz przeciwnie. Nie ma jednak sensu oceniać obu postaw, żadna z nich nie jest ani gorsza, ani lepsza.

Nie tylko Doda nie chce mieć dzieci. Do tej puli gwiazd należą też m.in. Ewa Chodakowska, Agnieszka Woźniak-Starak, Beata Pawlikowska czy też Magdalena Cielecka.

RadioZET.pl/Plotek.pl

Jennifer Aniston
10 Zobacz galerię
fot. East News