Zamknij

Danuta Holecka blondynką! Dziennikarka TVP już poczuła wiosnę [FOTO]

Anna Skalik
18.03.2022 17:29
Danuta Holecka
fot. Artur BARBAROWSKI/East News

Danuta Holecka zaskoczyła widzów TVP swoją nową odsłoną. Wygląda na to, że prezenterka "Wiadomości" już poczuła wiosnę, bo zafundowała sobie nowy, całkiem inny kolor włosów.

Danuta Holecka to dziennikarka, która od lat związana jest z TVP i można powiedzieć, że jest twarzą publicznego nadawcy. Z Telewizją Polską związana jest od 30 lat i przyzwyczaiła widzów do swojego stonowanego wizerunku oraz nienagannie uczesanych, ciemnych włosów. Wygląda jednak na to, że po długim czasie gwiazda "Wiadomości" postanowiła diametralnie zmienić wygląd. Postawiła na blond.

Zobacz także: Sprzęt od WOŚP pomógł synowi Danuty Holeckiej. Tak gwiazda TVP dziękowała Owsiakowi [WIDEO]

Danuta Holecka blondynką. Prezenterka TVP zaskoczyła widzów

Podczas niedawnego wydania specjalnego "Wiadomości", Danuta Holecka zaskoczyła widzów TVP, prezentując się w zgoła odmiennym kolorze włosów. Z brunetki stała się blondynką, co nie uszło uwadze internautów. Nowy kolor włosów Holeckiej był komentowany równie chętnie, co treści, jakie przekazywała w tamtym wydaniu "Wiadomości".

Co ciekawe, Holecka, której wizerunek przez lata był niezmienny, od pewnego czasu próbowała go nieco odświeżyć, m.in. wypróbowując nowe uczesania i stroje. Pojawiła się m.in. w neonowej koszuli i włosach związanych i zaczesanych do tyłu. Eksperymenty te nie przez wszystkich zostały uznane za korzystne. W rozmowie z "Faktem" stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-Ianiro stwierdziła wtedy, że dziennikarka nie powinna wiązać włosów w gładki kucyk. Podkresliła, że Holecka wyraźnie szuka swojego nowego stylu, ale chyba zbłądziła.

Pani Danuta ewidentnie szuka nowego stylu, ale niestety zbłądziła i wyszła na bezdroża. Kobiety, które mają okrągłe ramiona i większy biust, gdy zakładają rzeczy nieprzylegające do ciała i jeszcze zaczesują do tyłu włosy, robią sobie krzywdę. Przede wszystkim optycznie powiększają sobie bardzo ramiona i biust. Poza tym następuje wtedy duża dysproporcja pomiędzy głową a ramionami. Gubi się przez to szyję i twarz jest mniej wyraźna. To nie wygląda dobrze - skwitowala stylistka, komentując także coraz jaśniejsze włosy prezenterki.

Pani Danucie zdecydowanie jest lepiej w ciemniejszych rozpuszczonych włosach i eleganckich marynarkach. Ostatnie stylizacje dodały jej lat, a to przecież piękna kobieta – oceniła Rubasińska-Ianiro.

Pasek TVP
10 Zobacz galerię
fot. TVP/Wiadomości/screen