Zamknij

Daniel Craig nie zauważył, że krwawi podczas wywiadu. "Co tu się stało?" [WIDEO]

26.01.2022 20:56
Daniel Craig i Javier Bardem
fot. Twitter:@Variety

Daniel Craig miał wypadek, w wyniku którego zranił sobie czoło. Do zdarzenia doszło tuż przed rozmową z Javierem Bardemem. Craig nawet nie zauważył, że rana na czole broczy. Co się stało filmowemu 007? 

Daniel Craig wziął udział w rozmowie wideo z Javierem Bardemem zrealizowanej dla serwisu "Variety" w ramach cyklu "Aktorzy o aktorach". Słynny odtwórca Jamesa Bonda zwrócił uwagę swoją raną na czole, która zaczęła krwawić podczas wywiadu. Craig zupełnie nie zdawał sobie z tego sprawy. Dopiero gdy zapytał go o to Bardem, wyjaśnił, co się stało. 

Daniel Craig krwawił podczas wywiadu. Rozbił sobie czoło

Craig zasiadł przed kamerą i jak gdyby nigdy nic rozpoczął rozmowę z Bardemem. Na czole gwiazdora widać było brocząca ranę, ale gwiazdor Bonda zdawał się nic sobie z tego nie robić. W końcu mąż Penelope Cruz nie wytrzymał. 

Przyjacielu, pozwól, że cię na koniec o to zapytam: co ci się tu stało? - powiedział wskazując na czoło. 

Gwiazdor "Nie czas umierać" był nieco zdziwiony. Na moment wyszedł, żeby przejrzeć się w lustrze. Następnie wyjaśnił, że przed wywiadem przydarzył mu się wypadek. 

Wiesz, co to było? O Chryste! Przysłali mi tę cudowną lampę do nagrania, którą ustawiłem sobie przy iPadzie. Spadła mi na głowę tuż przed rozpoczęciem wywiadu - powiedział Craig.

Javier Bardem roześmiał się. Daniel Craig przyznał, że doznaje kontuzji na planie każdego filmu, jaki kręci. Aktorowi faktycznie często przytrafiają się urazy. Na planie "Quantum of Solace" uszkodził sobie prawe ramię, w "Skyfall" naderwał mięśnie łydek, zaś pracując przy "Spectre" nabawił się kontuzji kolana.

James Bond
20 Zobacz galerię
fot. MGM/Ferrari Press/East News