Zamknij

Damiano David na zdjęciach z młodości. Zwycięzca Eurowizji mocno się zmienił [FOTO]

27.05.2021 11:37
Damiano David
fot. AP/Associated Press/East News

Damiano David zyskał ogromną popularność po występie na Eurowizji 2021. Wokalista włoskiego zespołu Maneskin wyróżnia się na scenie nietypowym stylem i ciemnym makijażem. Okazuje się, że nie zawsze tak wyglądał - ciężko go rozpoznać na zdjęciach z czasów nastoletnich.

Damiano David w ostatnich dniach jest na ustach wszystkich. 22-letni wokalista Maneskin, zwycięskiego zespołu na Eurowizji 2021, zyskał ogromną popularność i wielu nowych fanów na całym świecie. Jego profil na Instagramie obserwuje obecnie 2,5 mln osób. Podczas konkursu Eurowizji 2021 nie obyło się także bez kontrowersji związanej z finalistami. Damiano David został oskarżony o zażywanie kokainy, co rzekomo miały uchwycić kamery. Po przeprowadzonych testach na obecność narkotyków stwierdzono, że wokalista został oskarżony niesłusznie i nic takiego nie miało miejsca.

Włoski piosenkarz podbił scenę nie tylko udaną piosenką, ale przede wszystkim charakterystycznym wyglądem scenicznym. Damiano David wykonując "Zitti e buoni" wyróżniał się strojem, wysokimi butami na obcasie oraz czarnym makijażem. 22-letni artysta nie zawsze tak wyglądał - na zdjęciach sprzed lat nie przypomina charyzmatycznego rockmana.

Zobacz także: Eurowizja 2021: tak wyglądał zwycięski występ Maneskin. Wielki triumf Włoch [WIDEO]

Damiano David jako nastolatek. Jak wyglądał w młodości? [FOTO]

Okazuje się, że jako nastolatek prezentował się całkiem inaczej. Do internetu wyciekły jego zdjęcia z czasów młodości. Choć trudno go rozpoznać bez długich, ciemnych włosów i makijażu smokey eye, faktycznie jest to Damiano David.

Myślicie, że w czasach nastoletnich również podbijał serca kobiet?