Zamknij

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu topless. "Myślałam, że to Pamela Anderson" [FOTO]

26.07.2022 18:47
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram.com/ Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska potrafi podgrzać atmosferę wokół siebie. Gwiazda "Królowych Życia" udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała topless. Fani stwierdzili, że jest bardzo podobna do Pameli Anderson. Da się zauważyć podobieństwo?

Dagmara Kaźmierska popularność fanów zdobyła dzięki programowi "Królowe Życia". Kaźmierska może liczyć na stałą obecność w show-biznesie. Poza tym napisała własną książkę, nagrała audiobooka i zagrała w filmach. Mimo dość mocnej przeszłości, wszak gwiazda była w więzieniu za sutenerstwo, fani polubili ją.

"Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać" - opowiadała 47-latka w jednym z wywiadów.

Zobacz też: Dagmara Kaźmierska została wykorzystana. Mocny wpis "królowej życia". "Gonić frajerstwo"

W trudnych chwilach zawsze jednak mogła liczyć na syna Conana.

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu topless. "Myślałam, że to Pamela Anderson" [FOTO]

"Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał" - pisała celebrytka.

Gwiazda "Królowych Życia" prężnie działa na Instagramie, gdzie chętnie publikuje swoje zdjęcia. Niedawno ściągnęła ubrania i zapozowała topless.

"Słowo na niedzielę. ZŁOTO PRÓBUJ OGNIEM, KOBIETĘ ZŁOTEM, A MĘŻCZYZNĘ KOBIETĄ. I chyba nie ma lepszego sprawdzianu dla człowieka, niż jakaś pokusa? A Wy jak myślicie? Spokojnej nocy Kochani" - czytamy pod fotografią.

Wśród wielu komentarzy z emotikonami serc czy ognia można dostrzec również te, w których internauci podkreślili, że Kaźmierska podobna jest do Pameli Anderson. "Myślałam, że to Pamela Anderson", "Pamela? A takie pierwsze skojarzanie" - pisali fani. Rzeczywiście, coś w tym jest. Patrząc na ten kadr, rzeczywiście 47-letnia celebrytka nieco przypomina hollywoodzką aktorką.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook