Zamknij

Córka Zofii Ślotały trafiła do szpitala. Gwiazda zamieściła niepokojące zdjęcia [FOTO]

18.01.2022 14:15
Zofia Ślotała
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Zofia Ślotała poinformowała, że jej córka przebywa w szpitalu. Znana stylistka gwiazd czuwa przy łóżku 7-letniej Ranii, która została położona na oddział. - Najważniejsze, że jesteśmy pod opieką lekarzy - przekazała Ślotała. 

Zofia Ślotała jest jedną z najpopularniejszych stylistek i ekspertek od personal shoppingu w polskim show-biznesie. To ona odpowiadała za ślubną kreację Anny Czartoryskiej, ponadto pracowała przy sesjach oraz prowadziła własny cykl o modzie w "Dzień Dobry TVN". W 2020 roku Ślotała wyszła za muzyka Kamila Haidara, brata byłego narzeczonego Dody i syna znanego neonatologa oraz posła Riada Haidara. Para ma dwoje dzieci: córkę Ranię Konstancję i syna Leona.

W czasie pierwszej ciąży Zofia Ślotała zajęła się prowadzeniem bloga o tematyce macierzyńskiej. Ponadto stworzyła własną markę ubranek i akcesoriów dla dzieci. Na Instagramie 32-latka chętnie opowiada, co u niej słychać i dzieli się zdjęciami swoich pociech, nie pokazując jednak ich twarzy. Niestety rodzinną sielankę Haidarów zakłóciły ostatnio problemy zdrowotne 7-letniej Ranii. Zofia Ślotała przebywa z dziewczyną w szpitalu, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. 

Córka Zofii Ślotały jest w szpitalu 

We wtorek w godzinach południowych stylistka opublikowała zdjęcie ze szpitalnej sali i wyznała, że przebywa w placówce w związku ze zdrowiem córki. 

U nas od wczoraj taka sytuacja. Dziękujemy za wszystkie wiadomości. Dla rodzica nie ma nic gorszego niż problemy zdrowotne dziecka, lecz najważniejsze, że jesteśmy pod opieką lekarzy. Dopóki wszystko nie wróci do normy, będzie mnie tu mniej. Wiadomo, że dzieci są priorytetem! - napisała Zofia Ślotała. 

Stylistka nie wyjaśniła, co dolega 7-letniej Ranii. Miejmy jednak nadzieję, że wkrótce sytuacja się unormuje i gwiazda razem z dzieckiem wrócą spokojnie do domu. 

Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News