Zamknij

Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Muzyk nie ukrywa dumy

20.01.2022 10:56
Michał Wisniewski
fot. Instagram.com/ Michał Wiśniewski

Etiennette Wiśniewska odniosła muzyczny sukces. 15-letnia piosenkarka zdecydowała się wydać winyl. Michał Wiśniewski nie ukrywa dumy, a informacją o sukcesie latorośli podzielił się z fanami w mediach społecznościowych.

Etiennette Wiśniewska jest owocem miłości Anny Świątczak i Michała Wiśniewskiego. 15-latka podobnie jak młodsza siostra Vivienne i przyrodni brat Xavier postanowiła zająć się muzyką. W ubiegłym roku Etiennette razem z tatą nagrali polską wersję przeboju Franka Sinatry "That's Life".

Córka Michała Wiśniewskiego wydała pierwszą płytę. Muzyk nie ukrywa dumy

"Michał Wiśniewski razem z córką Etiennette zapraszają nas do swojego prywatnego świata, gdzie mamy okazję przysłuchać się ich niezwykle mądrej i osobistej muzycznej dyskusji" - brzmiał oficjalny opis utworu. Polska wersja hitu Sinatry nosi nazwę "Rozmowy z ojcem".

Pierwsza piosenka 15-latki zyskała ponad 280 tysięcy wyświetleń na YouTubie. Teraz uzdolniona nastolatka poszła dalej i wydała pierwszą płytę na winylu. Sukcesem Etiennete dumny tato pochwalił się na Instagramie.

"Zanim 10 lipca nakładem OnVinylStore.com ukaże się pierwsza, a zarazem najnowsza płyta Ich Troje, wraz z Eti świętujemy nasz wspólny winylek, siedmiocalowy singiel - "Jest tak… Czyli rozmowa ojca z córką", dziękując jednocześnie za 280.000 odtworzeń teledysku. To bardzo duże zaufanie do nas biorąc pod uwagę, że nie ma tam żadnego przekleństwa, a muzyka jest z lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Dziękujemy!" - czytamy na Instagramie Michała Wiśniewskiego.

Pod najnowszym postem fani nie szczędzili pochwał Etiennette. "Piękny głos", "bardzo mi się podoba", "wspaniała piosenka, niesamowicie wzruszająca. Eti ma cudowny głos. Gdzie mogę dostać winylka z tą piosenką?", "piękna piosenka i piękne wykonanie", "przepięknie. Więcej poproszę", "słucha się miło i przyjemnie. Dziewczyna ma bardzo ładny głos" - komplementowali fani.

Warto dodać, że również najstarszy syn Michała Wiśniewskiego poszedł w ślady słynnego taty. Xavier w 2020 roku wydał swój pierwszy utwór o tytule "Prąd" Później nagrał jeszcze kolejne trzy piosenki. Vivienne również jest uzdolniona muzycznie. Na kanale Michała Wiśniewskiego w serwisie YouTube pojawił się utwór 13-letniej córki pt. "Nie straszne strachy". Odsłuchany został prawie milion razy.