Zamknij

Agata Młynarska posiniaczona. Opowiedziała, co zrobiła jej synowa [FOTO]

20.05.2022 16:56
Agata Młynarska
fot. Instagram/Agata Młynarska/screen

Agata Młynarska pokazała w sieci zdjęcie, na którym widać jej posiniaczoną twarz. Dziennikarka ma założone także plastry opatrunkowe. Postanowiła wyjaśnić zaniepokojonym fanom, co się stało. Okazuje się, że to efekty pewnego zabiegu.

Agata Młynarska niedawno gościła u siebie młodszego syna, Tadeusza, który odwiedził ją razem z żoną. Teraz, kiedy goście wyjechali, prezenterka pokazała w sieci niepokojące zdjęcie. Widać na nim jej twarz z siniakami i plastrami opatrunkowymi. Gwiazda od razu postanowiła wyjaśnić, co się z nią stało. Jej słowa zebrały mnóstwo pochwał wśród internautów.

Jak się okazuje, siniaki na twarzy Agaty Młynarskiej są związane z pobytem synowej, a dokładniej zabiegiem, który wykonała na twarzy dziennikarki. To bolesny masaż limfatyczno-powięziowy.

Zobacz także: Selma Blair zmaga się z nieuleczalną chorobą. „Dotknęła każdego centymetra mojego ciała”

Agata Młynarska posiniaczona. Wszystko przez synową

Na Instagramie Młynarska pokazała, jak wygląda jej twarz po masażu twarzy, który wykonała jej synowa. Aby uprzedzić pytania internautów, od razu wyjaśniła "skąd ta śliwa na czole". Sylwia wykonała swojej teściowej bolesny masaż, którego celem jest pobudzenie przepływu limfy i świeży wygląd twarzy. Jak przekonuje, siniak i obrzęk to przejściowy efekt takiego zabiegu, ale potem rezultaty są spektakularne. Po pierwsze jędrniejsza skóra, po drugie spłaszczenie zmarszczek, po trzecie efekt lift up - zachwala prezenterka.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy wypełnionych pochwałami. Internauci są zdania, że taka fotka wyraża naturalne piękno Młynarskiej. Dziennikarka została także doceniona za to, że pokazuje się bz upiększeń i zachwala tego typu metody, zamiast promowania medycyny estetycznej i zastrzyków dla poprawy urody.

W każdej odsłonie wyglądasz pięknie!  I za to Ci Dziękuję, że pokazujesz się naturalnie bez ściemniania, że  jest inaczej [...]. Natomiast uważam, że owszem piękny wygląd przyciąga wzrok, ale to piękne serce przyciąga człowieka a Ty je posiadasz i zawsze nam ofiarujesz, które pokochaliśmy.

Dlatego Panią bardzo podziwiam. Za zdjęcia naturalnej kobiety w tym wieku. I chociaż wiek to tylko liczba to ktoś, kto mierzy się z chorobą, patrzy na to inaczej. Też choruje, też przyjmuje sterydy [...]. Jest Pani nadzieja i przykładem dla tych wszystkich kobiet, które muszą 10 razy więcej włożyć pracy, by jakoś wyglądać przy wyniszczających kuracjach.

Naszym zdaniem Agata Młynarska wygląda świetnie nawet bez takich bolesnych zabiegów.

Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News