Zamknij

Cleo planuje dziecko? Jasno opowiedziała o swoich planach. "Mam tyle w sobie miłości"

14.01.2022 13:12
Cleo
fot. screen: Instagram / cleo_don

Cleo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale w jednym z najnowszych wywiadów szczerze opowiedziała nawet o planach dotyczących macierzyństwa. Czy jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek planuje zostać mamą?

Cleo, czyli Joanna Klepko, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która rozgłos zyskała w prawdziwie ekspresowym tempie. Karierę rozpoczynała w chórze gospel, szybko jednak związała się ze sceną hip-hop, udzielała się wokalnie w utworach takich wokalistów jak PiH czy grupa WSRH. Przełomem w była współpraca z Donatanem, z którym wydała między innymi hit "My Słowianie". Połączenie rapowych bitów z elementami folku okazało się strzałem w dziesiątkę, a duet reprezentował nasz kraj na 59. Konkursie Eurowizji. Obecnie Cleo jest czołową gwiazdą krajowej sceny, występuje na największych festiwalach i cieszy się zainteresowaniem mediów.

Wyznacznikiem popularności artysty są fani, a tych Cleo nie brakuje. Rozgłos pomogła jej zyskać rola jura w "The Voice Kids". Wokalistka stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, jednak niezbyt chętnie dzieli się informacjami z życia osobistego i stara chronić prywatność. Tym cenniejsze dla fanów jest każde wyznanie gwiazdy. W programie "Taka jak ty" Cleo szczerze opowiedziała o planach związanych z macierzyństwem.

Joanna Opozda
6 Zobacz galerię
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Cleo zostanie mamą? Wokalistka szczerze o macierzyństwie i planach na przyszłość

Wielu fanów Cleo z pewnością zastanawia się, czy piosenkarka chciałaby zostać mamą. W wywiadzie 38-latka przyznała, że nie chciałaby podejmować decyzji pod społeczną presją.

- Czy chciałabym być mamą? Ostatni się zastanawiałam, czy nie jest już za późno na takie decyzje. Jest presja macierzyństwa i na ogół staram się w ogóle uciekać od tego tematu, ale powiem ci tak najogólniej, że moje zdanie jest takie, że nic w życiu na siłę nie powinno się robić. Znam wiele par, które próbowały ratować związek dzieckiem, albo sobie na siłę robiły dziecko, albo: „późno trochę, to może byśmy założyli rodzinę”. To się zawsze źle kończyło. Najgorsze jest to, że zawsze cierpią najbardziej dzieci - stwierdziła.

Cleo nie wyklucza jednak adopcji dziecka. Jak sama przyznała, uważa, że byłaby dobrą mamą.

- Ja mam dużo w sobie miłości. Ja doszłam do wniosku, że jak może biologicznie nie zostanę mamą, to może zaadoptuje jakieś dziecko. Ja mam tyle w sobie miłości, że jakby nie wykluczam niczego. Ja wiem, że bym była fajną mamą. Ale na razie jestem fajną ciocią dla wszystkich - podsumowała.

Póki co Cleo skupia się na wypełnionym po brzegi kalendarzu koncertowym.