Zamknij

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski rozdzieleni w "Pytaniu na Śniadanie"? Jest odpowiedź TVP

Maciej Friedrich
29.04.2022 10:50
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
fot. screen: YouTube

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem przeżywa trudne chwile. Tancerz w wywiadzie zasugerował, że jego żona dopuściła się zdrady. Bardzo szybko pojawiły się plotki o rzekomym romansie prowadzących "Pytanie na śniadanie". Czy w związku z tym TVP rozdzieli swoje gwiazdy? Pojawiła się oficjalna odpowiedź.

Katarzyna Cichopek to bez wątpienia jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej, która na swoim koncie ma współpracę z innymi stacjami, ale to w TVP najbardziej rozwinęła skrzydła. Od 2000 roku jest czołową gwiazdą serialu "M jak miłość", którą uwielbiają widzowie, a we wrześniu 2020 dołączyła do ekipy prowadzących "Pytanie na śniadanie". Niestety, w ostatnim czasie Kasia musi skupiać się nie tylko na zawodowych obowiązkach, ale także własnym wizerunku. Po 14 latach małżeństwa aktorka i Marcin Hakiel postanowili się rozstać. Choć zapewniali o tym, że nie będą komentować swojej decyzji, Hakiel nie dotrzymał słowa.

Znany tancerz jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzielił się swoim smutkiem i informował, że uczęszcza na terapię. Zdecydował się także udzielić wywiadu dla "Miasta kobiet", w którym zasugerował, że powodem rozstania z Cichopek była jej niewierność. W efekcie aktorka została skrytykowana w sieci, a w mediach pojawiły się plotki o jej romansie z Maciejem Kurzajewskim. Doszło nawet do tego, że miały wypłynąć nagrania rozmów telefonicznych prowadzących "Pytanie na śniadanie". Katarzyna i Maciej mieli podjąć kroki prawne, jednak plotkom nie ma końca. Mówiło się między innymi, że TVP rozdzieli prowadzących śniadaniowe show, by nie wywoływać kontrowersji.

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie poprowadzą wspólnie "Pytanie na śniadanie"? Jest komentarz TVP

Plotkom dotyczącym dalszej współpracy Kasi Cichopek z TVP nie ma końca. Aktorka miała stracić pracę w śniadaniówce, jednak medialne doniesienia jednoznacznie skomentowała Anna Lewandowska w "Pytaniu na śniadanie". Mówiło się też, że aktorka i Maciej Kurzajewski nie będą występować wspólnie, by nie wywoływać kontrowersji. Okazuje się, że także ta informacja nie była prawdziwa. W rozmowie z "Super Expressem" producentka śniadaniowego show TVP Aleksandra Zawłocka skomentowała sprawę jednoznacznie.

- To wszystko fake newsy. Zapraszam do oglądania „Pytania na śniadanie” 5 maja - stwierdziła krótko.

To chyba najtrudniejszy czas w karierze Katarzyny Cichopek. Miejmy nadzieję, że sytuacja jak najszybciej ulegnie poprawie.

- Drodzy, w związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami pragnę zapewnić, że moja współpraca z TVP i Impresariatem układa się bardzo dobrze. I mam nadzieję, że dzięki doświadczeniu, które zdobywam przy realizacji projektów w TVP nadal będzie się rozwijać - napisała na Instagramie aktorka.