Zamknij

Chory na nowotwór synek Magdy Stępień ma COVID-19. Smutne wieści o dziecku Jakuba Rzeźniczaka

26.01.2022 18:47
Magdalena Stępień
fot. Instastories:@magdalena___stepien

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka walczy z nowotworem. Niestety w międzyczasie chłopczyk zakaził się koronawirusem. W jakim stanie jest 6-miesięczny Oliwier? 

Magdalena Stępień przechodzi ostatnio trudne chwile. Przed tygodniem była uczestniczka "Top Model" przekazała, że jej 6-miesięczny synek ma rzadki nowotwór i musi przejść chemioterapię. Chłopczyk przebywa szpitalu, gdzie oprócz modelki czuwa przy nim ojciec, piłkarz Jakub Rzeźniczak.

Oliwierek nie miał żadnych objawów. Madzia zrobiła mu w zeszły poniedziałek kontrolne badania krwi, ponieważ miał mieć szczepienie 12 stycznia. Madzia odebrała wyniki, była w Warszawie i od razu zgłosiła się do najbliższego szpitala, gdzie zbadano Oliwiera poprzez USG i postawiono diagnozę - zmiana na wątrobie - zdradziła Plejadzie przyjaciółka Magdy Sępień. 

Synek Magdalena Stępień ma nowotwór. Teraz zakaził się koronawirusem

Oliwier jest już po pierwszej dawce chemii. Zniósł ją dobrze, co daje nadzieję na pomyślne rezultaty leczenia. Magdalena Stępień cały czas prosi za pośrednictwem Instagrama, aby modlić się za maluszka. Tym bardziej teraz niemowlakowi przyda się porządna porcja wsparcia, ponieważ musi walczyć z kolejnym problemem. Jak przekazała Magdalena Stępień, do jej chorego synka przyplątał się koronawirus i oboje musieli zostać odizolowani w szpitalu. 

Cześć kochani. Nie odzywałam się kilka dni, ponieważ od piątku walczymy z covidem. Żeby jeszcze wszystkiego było mało, mamy koronawirusa - poinformowała na Instagramie modelka. 

Na szczęście Oliwier jest w dobrej formie i jeśli nie pojawią się żadne komplikacje, wkrótce będzie mógł wrócić do leczenia nowotworu.

Jesteśmy na izolacji, na szczęście mały ma się dobrze. Mamy nadzieję, że już niedługo wylecimy z Polski, aby kontynuować leczenie mojego małego wojownika. Trzymajcie dalej za nas kciuki i módlcie się - powiedziała Magda Stępień. 

Agnieszka Włodarczyk zbulwersowana śmiercią 2-miesięcznej Mai. Wyzywa rodziców od śmieci 

magda stepien syn
fot. Instastories:@magdalena___stepien
Paweł Kukiz Colin Farrel Paweł Wawrzecki
10 Zobacz galerię
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER, cats / Splash News/EAST NEWS, VIPHOTO/East News